Licensed to College of Wooster     HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 11/6/2015 09:56 PM
             2015 College of Wooster vs. Case Western - 11/6/2015              
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Case Western Reserve Univ.  'A'                        NT    1:52.84   11  
     1) Kumaran, Bhavya L 18            2) Drohosky, Alli J 18            
     3) Pakradooni, Rebecca K 21        4) Homack, Lauren E 18            
       28.76    31.52    27.13    25.43                                    
  2 College of Wooster-LE  'A'                             NT    1:54.43    4  
     1) Litt, Sarah J 21                2) Desotelle, Alex F 21           
     3) Sturonas, Kalla                 4) Hibbs, Jamie 20                
       30.39    31.73    27.17    25.14                                    
  3 Case Western Reserve Univ.  'B'                        NT    1:54.51    2  
     1) Laios, Cassandra T 19           2) Khiraoui, Noora A 18           
     3) Loek, Rachael J 21              4) Decker, Renee A 18             
       29.53    31.73    28.47    24.78                                    
  4 College of Wooster-LE  'B'                             NT    1:57.83  
     1) Clough, Allison                 2) Blinka, Abby                   
     3) Hopkins, Annabelle              4) De la Chappelle, Lissy 20      
       31.42    32.01    27.91    26.49                                    
  5 Case Western Reserve Univ.  'C'                        NT    1:58.05  
     1) Schuett, Ashley M 18            2) Simoneau, Lexie M 18           
     3) Farnham, Madeleine G 18         4) Krynicki, Jenna N 19           
       30.56    33.49    28.26    25.74                                    
  6 College of Wooster-LE  'C'                             NT    2:01.91  
     1) Smith, Lena G 21                2) Drake, Erin C 21               
     3) May, Danielle                   4) Mandel, Rachel                 
       32.05    32.07    29.86    27.93                                    
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Case Western Reserve Univ.  'A'                        NT    1:38.11   11  
     1) Tam, Aaron C 20                 2) Kerbel, Elliott J 22           
     3) David, Alec R 22                4) Hudgins, Oliver E 19           
       26.07    27.70    23.10    21.24                                    
  2 College of Wooster-LE  'A'                             NT    1:39.23    4  
     1) Gelwicks, Conner J 20           2) Poeting, Frayne Q 22           
     3) Pool, Zack 21                   4) Poeting, Burke                 
       25.14    27.96    24.04    22.09                                    
  3 Case Western Reserve Univ.  'B'                        NT    1:42.07    2  
     1) Jensen, Joe P 20                2) Kilbane, John T 19             
     3) Seiler, John R 20               4) Gray, Sean L 19                
       27.01    28.38    24.51    22.17                                    
  4 College of Wooster-LE  'B'                             NT    1:44.57  
     1) Reynolds, Richard               2) Pfeuffer, Andy H 21            
     3) Wilson, Avery C 20              4) Sokolich, Michael L 21         
       27.43    28.32    25.70    23.12                                    
  5 Case Western Reserve Univ.  'C'                        NT    1:45.09  
     1) Tomko, John S 21                2) Roeseler, Stefan A 20          
     3) Kizek, Dominic J 19             4) Pang, Aaron Y 19               
       27.71    29.55    25.07    22.76                                    
  6 College of Wooster-LE  'C'                             NT    1:50.24  
     1) Pech, Matt J 20                 2) Mierzejewski, Luke J 19        
     3) Burgess, Travis H 21            4) Hopper, Ben 20                 
       28.29    31.78    26.00    24.17                                    
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McGlade, Anna L           20 WOO-LE                    NT   11:07.53    9  
      30.56   33.60   33.43   33.19   33.57   33.97   34.12   33.09
      33.75   33.76   34.08   33.61   33.15   33.32   33.55   33.82
      33.61   33.56   33.49   32.30                                
  2 Holmberg, Kelsey R        18 CWRU                      NT   11:19.79    4  
      30.98   33.91   34.26   34.22   34.70   34.46   34.71   34.34
      34.33   34.64   34.11   34.45   33.96   33.92   34.11   33.97
      33.84   33.97   33.86   33.05                                
  3 Laubernds, Molly R        21 WOO-LE                    NT   11:31.67    3  
      30.87   33.90   33.56   34.36   34.90   34.52   34.59   34.71
      34.58   34.85   34.49   34.86   34.97   34.79   35.42   35.24
      35.69   35.12   35.68   34.57                                
  4 Gorski, Kaitlyn M         20 CWRU                      NT   11:59.69    2  
      31.48   34.86   35.14   35.71   36.15   35.91   36.20   36.20
      36.11   36.72   37.01   36.72   36.71   36.80   36.71   36.71
      36.60   36.59   36.21   35.15                                
  5 Hestad, Sophia B          19 CWRU                      NT   12:16.57    1  
      34.03   36.87   37.02   37.17   37.48   37.79   37.35   38.19
      37.82   36.89   37.40   36.87   36.77   36.48   36.70   37.18
      37.01   35.98   36.76   34.81                                
  6 Wigley, Samantha M        19 WOO-LE                    NT   12:32.80  
      34.03   37.27   37.43   37.62   37.96   38.00   38.07   38.20
      38.06   37.86   37.80   38.00   38.13   38.18   38.07   37.89
      37.95   37.88   37.55   36.85                                
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Erichsen, Keith W         18 CWRU                      NT   10:09.74    9  
      27.57   30.73   31.08   31.15   31.01   30.71   30.81   30.88
      30.63   31.01   30.29   30.73   30.55   30.32   30.58   30.51
      30.56   30.73   30.54   29.35                                
  2 Merriman, David A         20 CWRU                      NT   10:17.65    4  
      28.06   30.75   31.14   31.88   31.42   31.59   31.58   31.49
      31.53   31.79   30.97   30.80   31.64   30.32   30.96   30.88
      30.75   30.69   30.00   29.41                                
  3 Henning, Andrew A         20 CWRU                      NT   10:39.72    3  
      28.64   30.74   31.39   32.08   31.84   31.98   32.65   32.08
      32.14   31.24   31.81   32.91   33.24   33.12   33.40   32.93
      32.27   31.72   32.33   31.21                                
  4 Koch, Max                    WOO-LE                    NT   10:40.93    2  
      27.86   30.93   31.54   32.11   32.06   32.31   32.70   32.42
      32.97   33.16   33.10   33.64   33.03   33.20   33.31   32.96
      31.96   31.98   30.22   29.47                                
  5 Crookshanks, Michael         WOO-LE                    NT   10:43.24    1  
      27.25   30.51   31.33   31.93   31.59   31.92   31.70   32.19
      32.30   32.46   32.81   33.16   33.17   33.28   33.20   33.01
      33.29   33.10   33.09   31.95                                
  6 Werthmann, Emmett W       19 WOO-LE                    NT   11:35.30  
      29.13   32.77   34.06   34.86   34.20   35.27   35.14   34.98
      35.82   35.94   35.44   35.67   35.53   35.63   35.38   35.82
      35.43   35.12   35.59   33.52                                
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fikse, Emma                  WOO-LE                    NT    1:59.61    9  
      28.15   30.62   30.66   30.18                                
  2 Layde, Maggie                WOO-LE                    NT    2:01.40    4  
      28.22   30.77   31.31   31.10                                
  3 Pakradooni, Rebecca K     21 CWRU                      NT    2:01.58    3  
      28.24   30.96   31.38   31.00                                
  4 Loek, Rachael J           21 CWRU                      NT    2:05.00    2  
      29.75   32.40   31.64   31.21                                
  5 Padrutt, Sarah            19 WOO-LE                    NT    2:05.20    1  
      29.01   32.29   32.40   31.50                                
  6 Dessart, Abby L           19 CWRU                      NT    2:05.58  
      29.37   32.11   31.91   32.19                                
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gelwicks, Cameron            WOO-LE                    NT    1:47.06    9  
      24.98   26.79   27.46   27.83                                
  2 Schmidt, Brody B          18 CWRU                      NT    1:47.12    4  
      25.28   27.63   27.28   26.93                                
  3 Smith, Logan T            19 CWRU                      NT    1:49.43    3  
      25.74   28.37   28.15   27.17                                
  4 Layde, Garrett               WOO-LE                    NT    1:50.11    2  
      26.12   27.73   28.56   27.70                                
  5 Kizek, Dominic J          19 CWRU                      NT    1:51.46    1  
      26.21   28.16   28.58   28.51                                
  6 Campbell, Ryan               WOO-LE                    NT    1:54.17  
      25.82   29.03   29.44   29.88                                
 
Event 7  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moore, Inez M             20 CWRU                      NT      25.59    9  
  2 Hibbs, Jamie              20 WOO-LE                    NT      26.18    4  
  3 Blinka, Abby                 WOO-LE                    NT      26.35    3  
  4 Homack, Lauren E          18 CWRU                      NT      26.38    2  
  5 Krynicki, Jenna N         19 CWRU                      NT      26.44    1  
  6 May, Danielle                WOO-LE                    NT      27.22  
 
Event 8  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kerbel, Elliott J         22 CWRU                      NT      22.17    9  
  2 Poeting, Burke               WOO-LE                    NT      22.64    4  
  3 Gray, Sean L              19 CWRU                      NT      22.77    3  
  4 Campbell, Griffin            WOO-LE                    NT      22.84    2  
  5 Reynolds, Richard            WOO-LE                    NT      23.61    1  
  6 Petro, Tom W              19 CWRU                      NT      23.80  
 
Event 9  Women 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mestha, Suhan L           18 CWRU                      NT    4:47.96    9  
      28.30   33.64   34.97   35.38   43.10   43.44   34.73   34.40
  2 Litt, Sarah J             21 WOO-LE                    NT    4:52.41    4  
      29.65   34.06   37.85   37.83   42.51   42.80   35.07   32.64
  3 Smith, Lena G             21 WOO-LE                    NT    4:58.76    3  
      31.12   36.73   37.79   37.36   43.73   44.15   35.02   32.86
  4 Mufti, Selena L           20 CWRU                      NT    5:00.78    2  
      32.00   38.13   38.45   38.16   43.97   44.61   33.52   31.94
  5 Khiraoui, Noora A         18 CWRU                      NT    5:03.56    1  
      30.24   35.89   39.64   39.82   42.59   44.49   35.67   35.22
  6 Clough, Allison              WOO-LE                    NT    5:18.90  
      31.81   38.67   40.08   39.53   45.35   47.16   38.64   37.66
 
Event 10  Men 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hamilton, Drew P          19 CWRU                      NT    4:12.80    9  
      26.27   30.61   32.48   32.18   35.94   37.05   29.79   28.48
  2 Pang, Aaron Y             19 CWRU                      NT    4:17.28    4  
      26.70   29.80   33.08   33.32   36.27   37.47   30.24   30.40
  3 Maxian, Ondrej S          19 CWRU                      NT    4:26.94    3  
      29.75   34.60   32.71   32.25   38.89   39.42   30.25   29.07
  4 Gelwicks, Conner J        20 WOO-LE                    NT    4:30.80    2  
      27.23   31.29   34.43   34.16   40.40   41.22   31.52   30.55
  5 Sokolich, Michael L       21 WOO-LE                    NT    4:53.40    1  
      28.93   35.24   37.61   39.10   40.90   43.53   34.23   33.86
  6 Burgess, Travis H         21 WOO-LE                    NT    5:00.89  
      28.24   33.36   40.33   40.95   43.91   44.58   35.10   34.42
 
Event 11  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hortness, Brooke A        20 CWRU                      NP     200.05    9  
  2 Day, Morgan                  WOO-LE                    NP     199.05    4  
  3 Spadola, Theresa          20 WOO-LE                    NP     166.15    3  
  4 Anderson, Sydney J        19 CWRU                      NP     153.55    2  
 
Event 12  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Farrell, Connor R         21 CWRU                      NP     286.10    9  
  2 Salzman, Aaron            20 WOO-LE                    NP     269.15    4  
  3 Longmuir, Ryan               WOO-LE                    NP     174.55    3  
 
Event 13  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pakradooni, Rebecca K     21 CWRU                      NT      59.98    9  
      28.16   31.82                                                
  2 Layde, Maggie                WOO-LE                    NT    1:02.17    4  
      29.02   33.15                                                
  3 Sturonas, Kalla              WOO-LE                    NT    1:02.26    3  
      29.41   32.85                                                
  4 Loek, Rachael J           21 CWRU                      NT    1:03.77    2  
      29.77   34.00                                                
  5 Johnson, Taylor N         19 CWRU                      NT    1:06.00    1  
      30.63   35.37                                                
  6 Smith, Lena G             21 WOO-LE                    NT    1:06.08  
      30.78   35.30                                                
 
Event 14  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 David, Alec R             22 CWRU                      NT      52.26    9  
      24.63   27.63                                                
  2 Pool, Zack                21 WOO-LE                    NT      53.77    4  
      25.11   28.66                                                
  3 Smith, Logan T            19 CWRU                      NT      54.06    3  
      25.79   28.27                                                
  4 Layde, Garrett               WOO-LE                    NT      55.72    2  
      26.54   29.18                                                
  5 Wilson, Avery C           20 WOO-LE                    NT      56.52    1  
      26.24   30.28                                                
  6 Petro, Tom W              19 CWRU                      NT      59.09  
      27.81   31.28                                                
 
Event 15  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Decker, Renee A           18 CWRU                      NT      55.80    9  
      27.19   28.61                                                
  2 Moore, Inez M             20 CWRU                      NT      56.39    4  
      27.00   29.39                                                
  3 Desotelle, Alex F         21 WOO-LE                    NT      56.53    3  
      26.95   29.58                                                
  4 Hopkins, Annabelle           WOO-LE                    NT      58.58    2  
      27.82   30.76                                                
  5 Schuett, Ashley M         18 CWRU                      NT      58.88    1  
      27.73   31.15                                                
  6 De la Chappelle, Lissy    20 WOO-LE                    NT      59.21  
      27.86   31.35                                                
 
Event 16  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tam, Aaron C              20 CWRU                      NT      48.15    9  
      23.76   24.39                                                
  2 Campbell, Griffin            WOO-LE                    NT      49.75    4  
      23.98   25.77                                                
  3 Seiler, John R            20 CWRU                      NT      50.27    3  
      24.55   25.72                                                
  4 Gray, Sean L              19 CWRU                      NT      50.66    2  
      24.47   26.19                                                
  5 Campbell, Ryan               WOO-LE                    NT      51.14    1  
      24.44   26.70                                                
  6 Pech, Matt J              20 WOO-LE                    NT      53.87  
      26.04   27.83                                                
 
Event 17  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mestha, Suhan L           18 CWRU                      NT    1:00.48    9  
      29.39   31.09                                                
  2 Kumaran, Bhavya L         18 CWRU                      NT    1:01.70    4  
      29.55   32.15                                                
  3 Laios, Cassandra T        19 CWRU                      NT    1:03.98    3  
      30.82   33.16                                                
  4 Laubernds, Molly R        21 WOO-LE                    NT    1:04.99    2  
      31.13   33.86                                                
  5 Litt, Sarah J             21 WOO-LE                    NT    1:05.24    1  
      31.46   33.78                                                
  6 Clough, Allison              WOO-LE                    NT    1:07.46  
      32.31   35.15                                                
 
Event 18  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gelwicks, Conner J        20 WOO-LE                    NT      53.50    9  
      26.47   27.03                                                
  2 Hudgins, Oliver E         19 CWRU                      NT      53.78    4  
      26.71   27.07                                                
  3 Jensen, Joe P             20 CWRU                      NT      58.03    3  
      27.69   30.34                                                
  4 Tomko, John S             21 CWRU                      NT      58.85    2  
      28.56   30.29                                                
  5 Reynolds, Richard            WOO-LE                    NT    1:00.32    1  
      29.30   31.02                                                
  6 Hopper, Ben               20 WOO-LE                    NT    1:00.63  
      29.34   31.29                                                
 
Event 19  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fikse, Emma                  WOO-LE                    NT    5:23.98    9  
      29.19   32.49   33.02   32.98   33.01   33.09   33.28   33.06
      32.52   31.34                                                
  2 McGlade, Anna L           20 WOO-LE                    NT    5:28.32    4  
      30.10   33.43   33.82   33.80   33.29   33.06   32.90   33.06
      32.64   32.22                                                
  3 Holmberg, Kelsey R        18 CWRU                      NT    5:33.78    3  
      30.02   33.21   33.70   34.04   34.16   33.62   33.94   34.58
      34.25   32.26                                                
  4 Padrutt, Sarah            19 WOO-LE                    NT    5:35.45    2  
      30.85   34.40   33.84   34.15   34.40   34.14   34.19   34.43
      33.15   31.90                                                
  5 Mufti, Selena L           20 CWRU                      NT    5:43.44    1  
      30.29   33.74   34.38   35.13   35.28   35.77   34.82   34.98
      34.75   34.30                                                
  6 Dessart, Abby L           19 CWRU                      NT    5:53.57  
      31.20   34.22   35.56   35.87   36.34   36.67   36.53   36.46
      36.07   34.65                                                
 
Event 20  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schmidt, Brody B          18 CWRU                      NT    4:51.32    9  
      27.29   30.57   30.34   30.01   29.87   29.13   28.94   29.55
      28.50   27.12                                                
  2 Gelwicks, Cameron            WOO-LE                    NT    4:57.52    4  
      27.35   30.13   30.42   30.91   30.44   29.64   29.98   30.15
      29.16   29.34                                                
  3 Maxian, Ondrej S          19 CWRU                      NT    4:58.77    3  
      27.96   29.92   30.60   30.57   30.62   30.85   29.70   29.68
      29.39   29.48                                                
  4 Henning, Andrew A         20 CWRU                      NT    5:08.17    2  
      27.45   30.01   30.33   30.33   30.89   31.12   31.91   32.41
      32.59   31.13                                                
  5 Crookshanks, Michael         WOO-LE                    NT    5:09.64    1  
      27.25   30.75   31.45   31.23   31.40   31.43   31.70   31.77
      31.90   30.76                                                
  6 Koch, Max                    WOO-LE                    NT    5:13.56  
      27.65   30.92   31.69   32.22   32.29   32.75   32.95   32.02
      31.63   29.44                                                
 
Event 21  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hortness, Brooke A        20 CWRU                      NP     210.90    9  
  2 Day, Morgan                  WOO-LE                    NP     201.10    4  
  3 Spadola, Theresa          20 WOO-LE                    NP     186.45    3  
  4 Anderson, Sydney J        19 CWRU                      NP     146.35    2  
 
Event 22  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Farrell, Connor R         21 CWRU                      NP     317.30    9  
  2 Salzman, Aaron            20 WOO-LE                    NP     258.75    4  
  3 Longmuir, Ryan               WOO-LE                    NP     129.70    3  
 
Event 23  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Desotelle, Alex F         21 WOO-LE                    NT    1:10.38    9  
      32.95   37.43                                                
  2 Drake, Erin C             21 WOO-LE                    NT    1:10.61    4  
      33.31   37.30                                                
  3 Blinka, Abby                 WOO-LE                    NT    1:10.73    3  
      32.88   37.85                                                
  4 Drohosky, Alli J          18 CWRU                      NT    1:11.03    2  
      32.85   38.18                                                
  5 Khiraoui, Noora A         18 CWRU                      NT    1:11.54    1  
      32.94   38.60                                                
  6 Simoneau, Lexie M         18 CWRU                      NT    1:12.89  
      34.35   38.54                                                
 
Event 24  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kilbane, John T           19 CWRU                      NT    1:02.37    9  
      29.32   33.05                                                
  2 Kerbel, Elliott J         22 CWRU                      NT    1:02.43    4  
      28.86   33.57                                                
  3 Poeting, Frayne Q         22 WOO-LE                    NT    1:03.70    3  
      29.46   34.24                                                
  4 Pfeuffer, Andy H          21 WOO-LE                    NT    1:05.02    2  
      29.95   35.07                                                
  5 Roeseler, Stefan A        20 CWRU                      NT    1:06.96    1  
      30.80   36.16                                                
  6 Mierzejewski, Luke J      19 WOO-LE                    NT    1:10.49  
      32.88   37.61                                                
 
Event 25  Women 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Case Western Reserve Univ.  'A'                        NT    3:42.07   11  
     1) Mestha, Suhan L 18              2) Decker, Renee A 18             
     3) Kumaran, Bhavya L 18            4) Moore, Inez M 20               
       25.71    54.57    26.71    55.59    26.45    56.38    26.13    55.53
  2 College of Wooster-LE  'A'                             NT    3:46.45    4  
     1) Fikse, Emma                     2) Hibbs, Jamie 20                
     3) Hopkins, Annabelle              4) Layde, Maggie                  
       26.40    55.39    26.22    56.76    27.36    58.12    17.65    56.18
  3 Case Western Reserve Univ.  'B'                        NT    3:52.48    2  
     1) Homack, Lauren E 18             2) Krynicki, Jenna N 19           
     3) Mufti, Selena L 20              4) Schuett, Ashley M 18           
       26.94    57.51    27.24    58.00    27.56    58.08    27.40    58.89
  4 College of Wooster-LE  'B'                             NT    3:54.23  
     1) Sturonas, Kalla                 2) De la Chappelle, Lissy 20      
     3) Padrutt, Sarah 19               4) McGlade, Anna L 20             
       27.80    57.91    27.73    59.18    28.25    59.81    15.54    57.33
  5 Case Western Reserve Univ.  'C'                        NT    3:56.00  
     1) Laios, Cassandra T 19           2) Dessart, Abby L 19             
     3) Farnham, Madeleine G 18         4) Drohosky, Alli J 18            
       28.52    58.07    28.10    58.53    28.55    59.54    28.12    59.86
  6 College of Wooster-LE  'C'                             NT    4:04.58  
     1) Laubernds, Molly R 21           2) May, Danielle                  
     3) Mandel, Rachel                  4) Kallmeyer, Gretchen 20         
       28.23    59.79    28.29  1:00.37    29.25  1:01.11    29.61  1:03.31
 
Event 26  Men 400 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Case Western Reserve Univ.  'A'                        NT    3:12.91   11  
     1) Hamilton, Drew P 19             2) Tam, Aaron C 20                
     3) Hudgins, Oliver E 19            4) David, Alec R 22               
       23.36    49.12    23.15    47.47    22.59    47.41    23.14    48.91
  2 College of Wooster-LE  'A'                             NT    3:17.31    4  
     1) Gelwicks, Cameron               2) Campbell, Griffin              
     3) Pool, Zack 21                   4) Layde, Garrett                 
       23.96    49.23    23.53    49.87    23.51    49.89    22.85    48.32
  3 Case Western Reserve Univ.  'B'                        NT    3:20.27    2  
     1) Schmidt, Brody B 18             2) Seiler, John R 20              
     3) Henning, Andrew A 20            4) Pang, Aaron Y 19               
       24.19    49.88    23.76    49.58    24.19    50.97    23.79    49.84
  4 Case Western Reserve Univ.  'C'                        NT    3:24.61  
     1) Smith, Logan T 19               2) Kizek, Dominic J 19            
     3) Petro, Tom W 19                 4) Tomko, John S 21               
       24.75    50.99    24.21    51.14    24.83    52.23    23.99    50.25
  5 College of Wooster-LE  'B'                             NT    3:24.62  
     1) Poeting, Burke                  2) Wilson, Avery C 20             
     3) Sokolich, Michael L 21          4) Campbell, Ryan                 
       24.35    50.85    24.57    51.63    24.34    52.34    23.60    49.80
  6 College of Wooster-LE  'C'                             NT    3:38.28  
     1) Schattgen, Graham L 21          2) Pech, Matt J 20                
     3) Burgess, Travis H 21            4) Crookshanks, Michael           
       27.23    57.34    25.63    53.76    25.82    55.31    24.59    51.87
 
                    Combined Team Scores - Through Event 26                    
 
  1. Case Western Reserve Univ.          292   2. College of Wooster                  186
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 26                    
 
  1. Case Western Reserve Univ.          133   2. College of Wooster                  108
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 26                     
 
  1. Case Western Reserve Univ.          159   2. College of Wooster                   78