Licensed to SUNY - Geneseo         HY-TEK's MEET MANAGER 5.0 1/21/2019 05:09 PM
                      Case Western vs Geneseo - 1/21/2019                      
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Suny Geneseo-NI  'A'                             NT    4:03.50         11  
     1) Palmer, Megan L 18              2) Staso, Noelle K 19             
     3) Pace, Celeste A 19              4) Osula, Deidra 18               
                  29.54   1:00.87 (1:00.87)     1:32.87 (32.00)   2:09.53 (1:08.66)
        2:37.68 (28.15)   3:09.76 (1:00.23)     3:35.18 (25.42)     4:03.50 (53.74)
  2 Case Western Reserve Universit-OH  'A'           NT    4:04.76          4  
     1) VonFeldt, Caitlyn A 19          2) Drohosky, Allison J 21         
     3) Smith, Anna K 18                4) Mestha, Suhan L 21             
                  29.75   1:01.38 (1:01.38)     1:33.41 (32.03)   2:11.87 (1:10.49)
        2:39.59 (27.72)     3:11.24 (59.37)     3:36.29 (25.05)     4:04.76 (53.52)
  3 Suny Geneseo-NI  'B'                             NT    4:05.25          2  
     1) Siegel, Lauren S 19             2) Turcotte, Paige 19             
     3) Hilt, Olivia Z 19               4) Ng, Sydney 20                  
                  30.21   1:01.98 (1:01.98)     1:34.31 (32.33)   2:11.22 (1:09.24)
        2:39.34 (28.12)   3:11.34 (1:00.12)     3:36.93 (25.59)     4:05.25 (53.91)
  4 Case Western Reserve Universit-OH  'B'           NT    4:11.08        
     1) Kumaran, Bhavya L 21            2) Simoneau, Lexie M 21           
     3) Krueger, Sarah A 18             4) Rupert, Daniella M 18          
                  30.22   1:02.51 (1:02.51)     1:35.34 (32.83)   2:12.51 (1:10.00)
        2:40.99 (28.48)   3:14.77 (1:02.26)     3:41.34 (26.57)     4:11.08 (56.31)
  5 Suny Geneseo-NI  'C'                             NT   x4:14.80        
     1) Caldwell, Julia A 20            2) Thompson, Sophia C 21          
     3) Shemet, Nancy K 21              4) Knight, Maddie P 19            
                  31.93   1:04.22 (1:04.22)     1:37.92 (33.70)   2:17.13 (1:12.91)
        2:46.45 (29.32)   3:18.81 (1:01.68)     3:45.32 (26.51)     4:14.80 (55.99)
  6 Case Western Reserve Universit-OH  'C'           NT   x4:15.19        
     1) Love, Olivia M 19               2) Dudenhoeffer, Caroline R 19    
     3) Picchione, Olivia G 20          4) Decker, Renee A 21             
                  31.14   1:04.90 (1:04.90)     1:38.78 (33.88)   2:16.14 (1:11.24)
        2:45.29 (29.15)   3:17.68 (1:01.54)     3:44.83 (27.15)     4:15.19 (57.51)
 
Event 2  Men 400 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Suny Geneseo-NI  'A'                             NT    3:33.13         11  
     1) Phelps, Mitchell L 20           2) Sampson, Kaz R 20              
     3) Wilson, John D 20               4) Harkins, Harry C 20            
                  26.41       54.02 (54.02)     1:21.35 (27.33)     1:53.34 (59.32)
        2:17.39 (24.05)     2:45.71 (52.37)     3:08.04 (22.33)     3:33.13 (47.42)
  2 Case Western Reserve Universit-OH  'A'           NT    3:37.92          4  
     1) McDonald, Will J 19             2) Liu, Jonathan W 19             
     3) Barclay, Kyle W 19              4) Tecson, Cal R 18               
                  26.24       53.80 (53.80)     1:22.31 (28.51)   1:55.30 (1:01.50)
        2:20.18 (24.88)     2:49.48 (54.18)     3:12.67 (23.19)     3:37.92 (48.44)
  3 Case Western Reserve Universit-OH  'B'           NT    3:39.37          2  
     1) Schoenig, Nick A 18             2) Duffield, Andy J 19            
     3) Woerner, Jakob A 19             4) Wible, Neil A 18               
                  26.62       54.77 (54.77)     1:24.98 (30.21)   1:57.81 (1:03.04)
        2:22.65 (24.84)     2:51.41 (53.60)     3:14.32 (22.91)     3:39.37 (47.96)
  4 Suny Geneseo-NI  'B'                             NT    3:39.41        
     1) Davis, Clark J 21               2) Wun, James T 17                
     3) Triaszin, Matthew V 17          4) Eng, Will 18                   
                  26.87       55.54 (55.54)     1:24.84 (29.30)   1:57.29 (1:01.75)
        2:22.56 (25.27)     2:51.65 (54.36)     3:14.24 (22.59)     3:39.41 (47.76)
  5 Case Western Reserve Universit-OH  'C'           NT   x3:41.61        
     1) Weinman, Dakota E 19            2) Schiml, Michael N 18           
     3) Quinn, A.J. J 20                4) Johnson, Alec B 18             
                  26.82       55.49 (55.49)     1:24.58 (29.09)   1:57.92 (1:02.43)
        2:22.93 (25.01)     2:51.93 (54.01)     3:15.52 (23.59)     3:41.61 (49.68)
  6 Suny Geneseo-NI  'C'                             NT   x3:48.37        
     1) Barry, Kyle 19                  2) Towers, Connor D 17            
     3) Coleman, Harper J 20            4) Ruggiero, Joseph A 21          
                  27.32       57.94 (57.94)     1:27.46 (29.52)   2:02.10 (1:04.16)
        2:29.17 (27.07)     2:59.23 (57.13)     3:22.21 (22.98)     3:48.37 (49.14)
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Nasky, Nancy M      21 Suny Geneseo-NI           NT   10:45.84          9  
                  29.68     1:01.79 (32.11)     1:34.31 (32.52)     2:07.06 (32.75)
        2:39.85 (32.79)     3:12.26 (32.41)     3:44.94 (32.68)     4:17.73 (32.79)
        4:50.17 (32.44)     5:22.79 (32.62)     5:55.42 (32.63)     6:28.19 (32.77)
        7:01.08 (32.89)     7:33.39 (32.31)     8:05.78 (32.39)     8:38.13 (32.35)
        9:10.55 (32.42)     9:42.60 (32.05)    10:14.84 (32.24)    10:45.84 (31.00)
  2 Wallisky, Rachel A  19 Suny Geneseo-NI           NT   10:59.81          4  
                  30.18     1:02.64 (32.46)     1:35.53 (32.89)     2:08.76 (33.23)
        2:41.60 (32.84)     3:14.68 (33.08)     3:48.04 (33.36)     4:21.24 (33.20)
        4:54.46 (33.22)     5:27.62 (33.16)     6:00.87 (33.25)     6:34.12 (33.25)
        7:07.45 (33.33)     7:40.93 (33.48)     8:14.44 (33.51)     8:47.99 (33.55)
        9:21.32 (33.33)     9:54.42 (33.10)    10:27.38 (32.96)    10:59.81 (32.43)
  3 Mack, Megan R       21 Suny Geneseo-NI           NT   11:15.31          3  
                  31.23     1:05.36 (34.13)     1:39.73 (34.37)     2:13.95 (34.22)
        2:48.48 (34.53)     3:23.25 (34.77)     3:57.75 (34.50)     4:32.51 (34.76)
        5:07.08 (34.57)     5:41.38 (34.30)     6:15.92 (34.54)     6:50.15 (34.23)
        7:23.77 (33.62)     7:57.08 (33.31)     8:30.07 (32.99)     9:03.23 (33.16)
        9:36.31 (33.08)    10:09.44 (33.13)    10:42.69 (33.25)    11:15.31 (32.62)
  4 Holmberg, Kelsey R  21 Case Western-OH           NT   11:21.49          2  
                  30.38     1:03.62 (33.24)     1:37.35 (33.73)     2:11.40 (34.05)
        2:45.95 (34.55)     3:20.28 (34.33)     3:54.72 (34.44)     4:29.17 (34.45)
        5:03.36 (34.19)     5:37.68 (34.32)     6:12.14 (34.46)     6:46.83 (34.69)
        7:22.15 (35.32)     7:56.68 (34.53)     8:31.53 (34.85)     9:06.22 (34.69)
        9:40.60 (34.38)    10:14.99 (34.39)    10:49.06 (34.07)    11:21.49 (32.43)
  5 Ptashnik, Kate G    18 Case Western-OH           NT   11:21.59          1  
                  31.27     1:05.27 (34.00)     1:39.20 (33.93)     2:13.41 (34.21)
        2:47.73 (34.32)     3:21.83 (34.10)     3:56.13 (34.30)     4:30.51 (34.38)
        5:05.01 (34.50)     5:39.37 (34.36)     6:14.00 (34.63)     6:48.79 (34.79)
        7:23.22 (34.43)     7:57.56 (34.34)     8:31.87 (34.31)     9:06.03 (34.16)
        9:40.76 (34.73)    10:15.51 (34.75)    10:49.14 (33.63)    11:21.59 (32.45)
  6 Picchione, Sienna   20 Case Western-OH           NT   11:31.25        
                  30.28     1:03.03 (32.75)     1:36.61 (33.58)     2:10.21 (33.60)
        2:43.94 (33.73)     3:18.24 (34.30)     3:52.86 (34.62)     4:27.82 (34.96)
        5:02.72 (34.90)     5:37.86 (35.14)     6:13.22 (35.36)     6:48.60 (35.38)
        7:24.27 (35.67)     7:59.89 (35.62)     8:35.34 (35.45)     9:10.48 (35.14)
        9:45.88 (35.40)    10:21.54 (35.66)    10:56.91 (35.37)    11:31.25 (34.34)
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Mattera, Matthew B  19 Suny Geneseo-NI           NT    9:55.20          9  
                  26.75       56.23 (29.48)     1:26.11 (29.88)     1:56.16 (30.05)
        2:26.16 (30.00)     2:55.99 (29.83)     3:25.84 (29.85)     3:55.55 (29.71)
        4:25.45 (29.90)     4:55.65 (30.20)     5:25.64 (29.99)     5:55.63 (29.99)
        6:25.69 (30.06)     6:55.83 (30.14)     7:25.78 (29.95)     7:56.00 (30.22)
        8:25.87 (29.87)     8:55.86 (29.99)     9:26.11 (30.25)     9:55.20 (29.09)
  2 McClellan, Sean E   18 Suny Geneseo-NI           NT   10:03.92          4  
                  27.46       57.26 (29.80)     1:27.20 (29.94)     1:57.28 (30.08)
        2:27.29 (30.01)     2:57.29 (30.00)     3:27.43 (30.14)     3:57.48 (30.05)
        4:27.74 (30.26)     4:58.31 (30.57)     5:28.97 (30.66)     5:59.74 (30.77)
        6:30.65 (30.91)     7:01.53 (30.88)     7:32.39 (30.86)     8:03.36 (30.97)
        8:34.28 (30.92)     9:05.11 (30.83)     9:35.62 (30.51)    10:03.92 (28.30)
  3 Erichsen, Keith W   21 Case Western-OH           NT   10:04.30          3  
                  26.93       56.44 (29.51)     1:26.28 (29.84)     1:56.66 (30.38)
        2:26.85 (30.19)     2:57.23 (30.38)     3:27.55 (30.32)     3:57.79 (30.24)
        4:28.18 (30.39)     4:58.59 (30.41)     5:29.00 (30.41)     5:59.82 (30.82)
        6:30.35 (30.53)     7:01.30 (30.95)     7:32.29 (30.99)     8:03.22 (30.93)
        8:34.01 (30.79)     9:04.71 (30.70)     9:35.19 (30.48)    10:04.30 (29.11)
  4 Schmidt, Brody B    21 Case Western-OH           NT   10:08.61          2  
                  27.38       57.41 (30.03)     1:27.89 (30.48)     1:58.52 (30.63)
        2:28.87 (30.35)     2:59.51 (30.64)     3:30.08 (30.57)     4:00.85 (30.77)
        4:31.73 (30.88)     5:02.85 (31.12)     5:34.13 (31.28)     6:04.96 (30.83)
        6:35.75 (30.79)     7:06.63 (30.88)     7:37.34 (30.71)     8:08.11 (30.77)
        8:38.41 (30.30)     9:09.15 (30.74)     9:39.13 (29.98)    10:08.61 (29.48)
  5 Backer, Will H      18 Case Western-OH           NT   10:22.07          1  
                  28.41       59.10 (30.69)     1:29.81 (30.71)     2:00.71 (30.90)
        2:31.72 (31.01)     3:02.72 (31.00)     3:33.56 (30.84)     4:04.57 (31.01)
        4:35.72 (31.15)     5:07.22 (31.50)     5:38.62 (31.40)     6:10.16 (31.54)
        6:41.78 (31.62)     7:12.96 (31.18)     7:44.45 (31.49)     8:16.39 (31.94)
        8:48.33 (31.94)     9:19.86 (31.53)     9:51.51 (31.65)    10:22.07 (30.56)
  6 Farago, Matt K      20 Suny Geneseo-NI           NT   10:43.10        
                  27.62       58.16 (30.54)     1:29.62 (31.46)     2:01.33 (31.71)
        2:32.86 (31.53)     3:05.37 (32.51)     3:37.82 (32.45)     4:11.07 (33.25)
        4:43.73 (32.66)     5:17.00 (33.27)     5:49.86 (32.86)     6:23.21 (33.35)
        6:55.77 (32.56)     7:28.91 (33.14)     8:02.07 (33.16)     8:34.81 (32.74)
        9:07.32 (32.51)     9:39.67 (32.35)    10:12.13 (32.46)    10:43.10 (30.97)
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Ng, Sydney          20 Suny Geneseo-NI           NT    1:58.15          9  
                  27.48       57.12 (29.64)     1:27.56 (30.44)     1:58.15 (30.59)
  2 Nasky, Nancy M      21 Suny Geneseo-NI           NT    1:59.27          4  
                  28.16       57.93 (29.77)     1:28.71 (30.78)     1:59.27 (30.56)
  3 Krueger, Sarah A    18 Case Western-OH           NT    2:02.61          3  
                  28.65       59.43 (30.78)     1:30.81 (31.38)     2:02.61 (31.80)
  4 Ngu, Jackie S       19 Case Western-OH           NT    2:04.09          2  
                  28.91       59.74 (30.83)     1:31.53 (31.79)     2:04.09 (32.56)
  5 Decker, Renee A     21 Case Western-OH           NT    2:05.70          1  
                  29.29     1:01.88 (32.59)     1:33.58 (31.70)     2:05.70 (32.12)
  6 Lennon, Kelly       19 Suny Geneseo-NI           NT    2:07.67        
                  28.96     1:00.90 (31.94)     1:33.73 (32.83)     2:07.67 (33.94)
 -- Thompson, Sophia C  21 Suny Geneseo-NI           NT   X2:07.26        
                  29.96     1:02.36 (32.40)     1:34.89 (32.53)     2:07.26 (32.37)
 -- Butler, Alex M      20 Suny Geneseo-NI           NT   X2:08.50        
                  29.82     1:02.47 (32.65)     1:36.07 (33.60)     2:08.50 (32.43)
 -- Reitz, Meghan E     18 Suny Geneseo-NI           NT   X2:09.22        
                  29.45     1:02.41 (32.96)     1:36.06 (33.65)     2:09.22 (33.16)
 -- Hamazaki, Sakura    19 Suny Geneseo-NI           NT   X2:10.97        
                  30.62     1:04.20 (33.58)     1:38.43 (34.23)     2:10.97 (32.54)
 -- Falletta, Arianna   18 Suny Geneseo-NI           NT   X2:19.29        
                  31.66     1:06.88 (35.22)     1:42.71 (35.83)     2:19.29 (36.58)
 -- Farchione, Sophia   20 Suny Geneseo-NI           NT   X2:21.34        
                  30.79     1:05.99 (35.20)     1:43.64 (37.65)     2:21.34 (37.70)
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Wible, Neil A       18 Case Western-OH           NT    1:47.94          9  
                  26.00       53.78 (27.78)     1:21.44 (27.66)     1:47.94 (26.50)
  2 Modelewski, Matthe  22 Suny Geneseo-NI           NT    1:48.10          4  
                  25.97       54.40 (28.43)     1:21.62 (27.22)     1:48.10 (26.48)
  3 Harkins, Harry C    20 Suny Geneseo-NI           NT    1:48.64          3  
                  25.73       54.16 (28.43)     1:22.06 (27.90)     1:48.64 (26.58)
  4 Jakubiak, Alex      18 Suny Geneseo-NI           NT    1:49.96          2  
                  25.82       53.85 (28.03)     1:22.07 (28.22)     1:49.96 (27.89)
  5 Twomey, Sean P      19 Case Western-OH           NT    1:50.17          1  
                  25.56       53.40 (27.84)     1:21.99 (28.59)     1:50.17 (28.18)
  6 Pierre, Jimmy J     20 Case Western-OH           NT    1:50.29        
                  25.44       53.48 (28.04)     1:22.15 (28.67)     1:50.29 (28.14)
 
Event 7  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Siegel, Lauren S    19 Suny Geneseo-NI           NT    1:00.93          9  
                  29.72     1:00.93 (31.21)                                        
  2 VonFeldt, Caitlyn   19 Case Western-OH           NT    1:01.10          4  
                  29.97     1:01.10 (31.13)                                        
  3 Love, Olivia M      19 Case Western-OH           NT    1:03.37          3  
                  31.62     1:03.37 (31.75)                                        
  4 Caldwell, Julia A   20 Suny Geneseo-NI           NT    1:03.51          2  
                  31.50     1:03.51 (32.01)                                        
  5 Hilt, Olivia Z      19 Suny Geneseo-NI           NT    1:03.95          1  
                  30.82     1:03.95 (33.13)                                        
  6 Smith, Anna K       18 Case Western-OH           NT    1:03.96        
                  31.10     1:03.96 (32.86)                                        
 
Event 8  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 McDonald, Will J    19 Case Western-OH           NT      54.70          9  
                  26.87       54.70 (27.83)                                        
  2 Weinman, Dakota E   19 Case Western-OH           NT      55.30          4  
                  27.02       55.30 (28.28)                                        
  3 Schoenig, Nick A    18 Case Western-OH           NT      55.69          3  
                  26.64       55.69 (29.05)                                        
  4 Davis, Clark J      21 Suny Geneseo-NI           NT      55.70          2  
                  27.15       55.70 (28.55)                                        
  5 Barry, Kyle         19 Suny Geneseo-NI           NT      57.67          1  
                  27.61       57.67 (30.06)                                        
  6 Shemet, Charlie F   18 Suny Geneseo-NI           NT    1:00.70        
                  29.37     1:00.70 (31.33)                                        
 
Event 9  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Staso, Noelle K     19 Suny Geneseo-NI           NT    1:09.89          9  
                  33.84     1:09.89 (36.05)                                        
  2 Turcotte, Paige     19 Suny Geneseo-NI           NT    1:10.34          4  
                  33.45     1:10.34 (36.89)                                        
  3 Pace, Celeste A     19 Suny Geneseo-NI           NT    1:10.50          2.5
                  34.06     1:10.50 (36.44)                                        
  3 Simoneau, Lexie M   21 Case Western-OH           NT    1:10.50          2.5
                  33.75     1:10.50 (36.75)                                        
  5 Taekman, Sarah A    20 Case Western-OH           NT    1:11.66          1  
                  33.75     1:11.66 (37.91)                                        
  6 Drohosky, Allison   21 Case Western-OH           NT    1:12.27        
                  32.99     1:12.27 (39.28)                                        
 
Event 10  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Sampson, Kaz R      20 Suny Geneseo-NI           NT    1:01.00          9  
                  28.34     1:01.00 (32.66)                                        
  2 Liu, Jonathan W     19 Case Western-OH           NT    1:03.25          4  
                  30.58     1:03.25 (32.67)                                        
  3 Schiml, Michael N   18 Case Western-OH           NT    1:03.45          3  
                  30.21     1:03.45 (33.24)                                        
  4 Duffield, Andy J    19 Case Western-OH           NT    1:04.52          2  
                  30.44     1:04.52 (34.08)                                        
  5 Towers, Connor D    17 Suny Geneseo-NI           NT    1:05.24          1  
                  30.00     1:05.24 (35.24)                                        
 -- Wun, James T        17 Suny Geneseo-NI           NT         DQ        
                  29.32          DQ (33.46)                                        
 
Event 11  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Picchione, Olivia   20 Case Western-OH           NT    2:12.19          9  
                  30.55     1:03.95 (33.40)     1:38.37 (34.42)     2:12.19 (33.82)
  2 Palmer, Megan L     18 Suny Geneseo-NI           NT    2:12.45          4  
                  30.45     1:03.75 (33.30)     1:38.65 (34.90)     2:12.45 (33.80)
  3 Shemet, Nancy K     21 Suny Geneseo-NI           NT    2:17.26          3  
                  31.66     1:06.56 (34.90)     1:41.54 (34.98)     2:17.26 (35.72)
  4 Hill, CJ J          18 Case Western-OH           NT    2:18.43          2  
                  32.02     1:07.95 (35.93)     1:43.10 (35.15)     2:18.43 (35.33)
  5 Jaimes, Linda G     18 Suny Geneseo-NI           NT    2:18.50          1  
                  31.69     1:06.69 (35.00)     1:42.48 (35.79)     2:18.50 (36.02)
  6 Hixenbaugh, Aleah   20 Case Western-OH           NT    2:24.15        
                  32.39     1:08.43 (36.04)     1:45.86 (37.43)     2:24.15 (38.29)
 
Event 12  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Phelps, Mitchell L  20 Suny Geneseo-NI           NT    1:58.71          9  
                  26.76       57.39 (30.63)     1:27.04 (29.65)     1:58.71 (31.67)
  2 Woerner, Jakob A    19 Case Western-OH           NT    1:59.21          4  
                  26.69       56.62 (29.93)     1:27.96 (31.34)     1:59.21 (31.25)
  3 Clough, Michael J   19 Case Western-OH           NT    1:59.71          3  
                  27.15       55.84 (28.69)     1:26.93 (31.09)     1:59.71 (32.78)
  4 Triaszin, Matthew   17 Suny Geneseo-NI           NT    2:00.87          2  
                  27.05       57.12 (30.07)     1:28.64 (31.52)     2:00.87 (32.23)
  5 Barclay, Kyle W     19 Case Western-OH           NT    2:04.88          1  
                  27.04       58.31 (31.27)     1:30.16 (31.85)     2:04.88 (34.72)
  6 Wilson, John D      20 Suny Geneseo-NI           NT    2:06.42        
                  28.04       59.84 (31.80)     1:32.39 (32.55)     2:06.42 (34.03)
 
Event 13  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Osula, Deidra       18 Suny Geneseo-NI           NT      24.19          9  
  2 Mestha, Suhan L     21 Case Western-OH           NT      24.74          4  
  3 Knight, Maddie P    19 Suny Geneseo-NI           NT      25.36          3  
  4 Rupert, Daniella M  18 Case Western-OH           NT      25.79          2  
  5 Anich, Annabelle K  20 Suny Geneseo-NI           NT      26.03          1  
  6 Kumaran, Bhavya L   21 Case Western-OH           NT      26.68        
 
Event 14  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Eng, Will           18 Suny Geneseo-NI           NT      22.30          9  
  2 Tecson, Cal R       18 Case Western-OH           NT      22.43          4  
  3 Ruggiero, Joseph A  21 Suny Geneseo-NI           NT      22.55          3  
  4 Modelewski, Matthe  22 Suny Geneseo-NI           NT      22.69          2  
  5 Gilbert, Ryan A     19 Case Western-OH           NT      22.96          1  
  6 Johnson, Alec B     18 Case Western-OH           NT      23.00        
 
Event 15  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Mestha, Suhan L     21 Case Western-OH           NT      54.27          9  
                  26.31       54.27 (27.96)                                        
  2 Osula, Deidra       18 Suny Geneseo-NI           NT      55.33          4  
                  26.59       55.33 (28.74)                                        
  3 Rupert, Daniella M  18 Case Western-OH           NT      55.78          3  
                  27.15       55.78 (28.63)                                        
  4 Anich, Annabelle K  20 Suny Geneseo-NI           NT      57.38          2  
                  27.55       57.38 (29.83)                                        
  5 Decker, Renee A     21 Case Western-OH           NT      57.52          1  
                  27.67       57.52 (29.85)                                        
  6 Lennon, Kelly       19 Suny Geneseo-NI           NT      58.02        
                  27.76       58.02 (30.26)                                        
 -- Farchione, Sophia   20 Suny Geneseo-NI           NT     X58.72        
                  28.21       58.72 (30.51)                                        
 -- Hilt, Olivia Z      19 Suny Geneseo-NI           NT     X58.85        
                  27.88       58.85 (30.97)                                        
 -- Jaimes, Linda G     18 Suny Geneseo-NI           NT     X59.77        
                  29.21       59.77 (30.56)                                        
 -- Butler, Alex M      20 Suny Geneseo-NI           NT     X59.84        
                  28.64       59.84 (31.20)                                        
 -- Hamazaki, Sakura    19 Suny Geneseo-NI           NT   X1:01.02        
                  29.52     1:01.02 (31.50)                                        
 -- Reitz, Meghan E     18 Suny Geneseo-NI           NT   X1:01.58        
                  29.71     1:01.58 (31.87)                                        
 
Event 16  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Harkins, Harry C    20 Suny Geneseo-NI           NT      48.26          9  
                  23.33       48.26 (24.93)                                        
  2 Eng, Will           18 Suny Geneseo-NI           NT      48.62          4  
                  23.44       48.62 (25.18)                                        
  3 Tecson, Cal R       18 Case Western-OH           NT      49.33          3  
                  23.98       49.33 (25.35)                                        
  4 Modelewski, Matthe  22 Suny Geneseo-NI           NT      49.70          2  
                  24.00       49.70 (25.70)                                        
  5 Schoenig, Nick A    18 Case Western-OH           NT      49.87          1  
                  24.07       49.87 (25.80)                                        
  6 Johnson, Alec B     18 Case Western-OH           NT      50.37        
                  24.44       50.37 (25.93)                                        
 -- Ruggiero, Joseph A  21 Suny Geneseo-NI           NT     X49.76        
                  24.01       49.76 (25.75)                                        
 -- Jakubiak, Alex      18 Suny Geneseo-NI           NT     X49.81        
                  23.93       49.81 (25.88)                                        
 -- Towers, Connor D    17 Suny Geneseo-NI           NT     X51.64        
                  25.02       51.64 (26.62)                                        
 -- Coleman, Harper J   20 Suny Geneseo-NI           NT     X52.46        
                  25.21       52.46 (27.25)                                        
 -- Farago, Matt K      20 Suny Geneseo-NI           NT     X53.89        
                  25.63       53.89 (28.26)                                        
 -- Fedorov, Ivan D     18 Suny Geneseo-NI           NT     X56.09        
                  26.81       56.09 (29.28)                                        
 
Event 17  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Ng, Sydney          20 Suny Geneseo-NI           NT    2:08.55          9  
                  30.73     1:03.23 (32.50)     1:35.80 (32.57)     2:08.55 (32.75)
  2 VonFeldt, Caitlyn   19 Case Western-OH           NT    2:11.47          4  
                  31.28     1:04.39 (33.11)     1:37.81 (33.42)     2:11.47 (33.66)
  3 Siegel, Lauren S    19 Suny Geneseo-NI           NT    2:12.43          3  
                  31.18     1:04.49 (33.31)     1:38.30 (33.81)     2:12.43 (34.13)
  4 Palmer, Megan L     18 Suny Geneseo-NI           NT    2:14.08          2  
                  32.07     1:06.67 (34.60)     1:41.12 (34.45)     2:14.08 (32.96)
  5 Kumaran, Bhavya L   21 Case Western-OH           NT    2:17.53          1  
                  31.72     1:06.38 (34.66)     1:42.15 (35.77)     2:17.53 (35.38)
  6 Ngu, Jackie S       19 Case Western-OH           NT    2:17.94        
                  32.71     1:07.55 (34.84)     1:42.76 (35.21)     2:17.94 (35.18)
 
Event 18  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 McDonald, Will J    19 Case Western-OH           NT    1:56.73          9  
                  27.83       57.41 (29.58)     1:27.48 (30.07)     1:56.73 (29.25)
  2 Phelps, Mitchell L  20 Suny Geneseo-NI           NT    1:56.99          4  
                  28.46       58.22 (29.76)     1:28.13 (29.91)     1:56.99 (28.86)
  3 Weinman, Dakota E   19 Case Western-OH           NT    1:58.66          3  
                  27.80       57.75 (29.95)     1:28.26 (30.51)     1:58.66 (30.40)
  4 Gilbert, Ryan A     19 Case Western-OH           NT    2:03.63          2  
                  29.04     1:00.69 (31.65)     1:32.64 (31.95)     2:03.63 (30.99)
  5 Barry, Kyle         19 Suny Geneseo-NI           NT    2:07.79          1  
                  29.23     1:01.28 (32.05)     1:34.39 (33.11)     2:07.79 (33.40)
  6 Shemet, Charlie F   18 Suny Geneseo-NI           NT    2:09.36        
                  30.39     1:02.65 (32.26)     1:35.95 (33.30)     2:09.36 (33.41)
 
Event 19  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Turcotte, Paige     19 Suny Geneseo-NI           NT    2:30.24          9  
                  34.74     1:13.28 (38.54)     1:52.44 (39.16)     2:30.24 (37.80)
  2 Taekman, Sarah A    20 Case Western-OH           NT    2:30.44          4  
                  35.29     1:13.80 (38.51)     1:52.32 (38.52)     2:30.44 (38.12)
  3 Dudenhoeffer, Caro  19 Case Western-OH           NT    2:31.26          3  
                  34.89     1:13.33 (38.44)     1:52.34 (39.01)     2:31.26 (38.92)
  4 Staso, Noelle K     19 Suny Geneseo-NI           NT    2:32.86          2  
                  35.62     1:14.28 (38.66)     1:53.77 (39.49)     2:32.86 (39.09)
  5 Simoneau, Lexie M   21 Case Western-OH           NT    2:38.38          1  
                  36.14     1:17.01 (40.87)     1:57.84 (40.83)     2:38.38 (40.54)
  6 Thompson, Sophia C  21 Suny Geneseo-NI           NT    2:43.54        
                  36.97     1:18.06 (41.09)     2:00.36 (42.30)     2:43.54 (43.18)
 
Event 20  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Schmidt, Brody B    21 Case Western-OH           NT    2:12.66          9  
                  30.70     1:04.62 (33.92)     1:38.87 (34.25)     2:12.66 (33.79)
  2 Twomey, Sean P      19 Case Western-OH           NT    2:15.36          4  
                  31.35     1:06.18 (34.83)     1:40.98 (34.80)     2:15.36 (34.38)
  3 Davis, Clark J      21 Suny Geneseo-NI           NT    2:15.46          3  
                  30.87     1:05.92 (35.05)     1:40.89 (34.97)     2:15.46 (34.57)
  4 Wun, James T        17 Suny Geneseo-NI           NT    2:17.27          2  
                  31.42     1:07.51 (36.09)     1:42.84 (35.33)     2:17.27 (34.43)
  5 Sampson, Kaz R      20 Suny Geneseo-NI           NT    2:19.96          1  
                  31.51     1:07.70 (36.19)     1:43.30 (35.60)     2:19.96 (36.66)
  6 Schiml, Michael N   18 Case Western-OH           NT    2:20.34        
                  31.41     1:07.57 (36.16)     1:44.27 (36.70)     2:20.34 (36.07)
 
Event 21  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Nasky, Nancy M      21 Suny Geneseo-NI           NT    5:12.35          9  
                  28.91       59.60 (30.69)     1:31.11 (31.51)     2:03.02 (31.91)
        2:35.19 (32.17)     3:07.31 (32.12)     3:39.31 (32.00)     4:11.06 (31.75)
        4:42.41 (31.35)     5:12.35 (29.94)                                        
  2 Wallisky, Rachel A  19 Suny Geneseo-NI           NT    5:20.13          4  
                  29.73     1:01.63 (31.90)     1:33.99 (32.36)     2:06.77 (32.78)
        2:39.28 (32.51)     3:11.90 (32.62)     3:44.11 (32.21)     4:16.58 (32.47)
        4:48.49 (31.91)     5:20.13 (31.64)                                        
  3 Krueger, Sarah A    18 Case Western-OH           NT    5:26.98          3  
                  30.34     1:03.15 (32.81)     1:36.19 (33.04)     2:09.28 (33.09)
        2:41.96 (32.68)     3:14.65 (32.69)     3:47.66 (33.01)     4:20.96 (33.30)
        4:54.37 (33.41)     5:26.98 (32.61)                                        
  4 Mack, Megan R       21 Suny Geneseo-NI           NT    5:30.23          2  
                  30.34     1:03.00 (32.66)     1:36.32 (33.32)     2:09.63 (33.31)
        2:43.07 (33.44)     3:16.67 (33.60)     3:50.01 (33.34)     4:23.56 (33.55)
        4:57.15 (33.59)     5:30.23 (33.08)                                        
  5 Holmberg, Kelsey R  21 Case Western-OH           NT    5:37.72          1  
                  30.23     1:03.79 (33.56)     1:37.56 (33.77)     2:11.52 (33.96)
        2:45.87 (34.35)     3:20.24 (34.37)     3:54.74 (34.50)     4:29.55 (34.81)
        5:04.21 (34.66)     5:37.72 (33.51)                                        
  6 Ptashnik, Kate G    18 Case Western-OH           NT    5:39.22        
                  31.10     1:05.07 (33.97)     1:39.22 (34.15)     2:13.93 (34.71)
        2:48.61 (34.68)     3:23.26 (34.65)     3:57.77 (34.51)     4:32.17 (34.40)
        5:06.14 (33.97)     5:39.22 (33.08)                                        
 
Event 22  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Mattera, Matthew B  19 Suny Geneseo-NI           NT    4:49.97          9  
                  26.24       55.07 (28.83)     1:24.14 (29.07)     1:53.81 (29.67)
        2:23.60 (29.79)     2:53.53 (29.93)     3:23.23 (29.70)     3:52.52 (29.29)
        4:21.59 (29.07)     4:49.97 (28.38)                                        
  2 Erichsen, Keith W   21 Case Western-OH           NT    4:55.54          4  
                  26.74       55.81 (29.07)     1:25.13 (29.32)     1:54.79 (29.66)
        2:24.68 (29.89)     2:54.97 (30.29)     3:25.19 (30.22)     3:55.66 (30.47)
        4:26.04 (30.38)     4:55.54 (29.50)                                        
  3 Wible, Neil A       18 Case Western-OH           NT    4:56.45          3  
                  27.27       57.08 (29.81)     1:27.23 (30.15)     1:57.25 (30.02)
        2:27.41 (30.16)     2:57.64 (30.23)     3:28.44 (30.80)     3:57.97 (29.53)
        4:27.44 (29.47)     4:56.45 (29.01)                                        
  4 McClellan, Sean E   18 Suny Geneseo-NI           NT    5:00.12          2  
                  27.56       57.21 (29.65)     1:27.01 (29.80)     1:57.03 (30.02)
        2:27.37 (30.34)     2:58.08 (30.71)     3:29.06 (30.98)     3:59.26 (30.20)
        4:29.28 (30.02)     5:00.12 (30.84)                                        
  5 Backer, Will H      18 Case Western-OH           NT    5:03.64          1  
                  27.86       58.07 (30.21)     1:28.53 (30.46)     1:58.92 (30.39)
        2:29.55 (30.63)     3:00.30 (30.75)     3:31.02 (30.72)     4:02.30 (31.28)
        4:33.26 (30.96)     5:03.64 (30.38)                                        
  6 Triaszin, Matthew   17 Suny Geneseo-NI           NT    5:09.10        
                  27.23       56.56 (29.33)     1:27.41 (30.85)     1:59.03 (31.62)
        2:30.75 (31.72)     3:02.57 (31.82)     3:34.11 (31.54)     4:06.52 (32.41)
        4:39.02 (32.50)     5:09.10 (30.08)                                        
 
Event 23  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Smith, Anna K       18 Case Western-OH           NT    1:00.06          9  
                  28.95     1:00.06 (31.11)                                        
  2 Pace, Celeste A     19 Suny Geneseo-NI           NT    1:00.81          4  
                  28.60     1:00.81 (32.21)                                        
  3 Hilt, Olivia Z      19 Suny Geneseo-NI           NT    1:00.86          3  
                  28.95     1:00.86 (31.91)                                        
  4 Shemet, Nancy K     21 Suny Geneseo-NI           NT    1:02.68          2  
                  30.20     1:02.68 (32.48)                                        
  5 Toppari, Emili E    19 Case Western-OH           NT    1:03.14          1  
                  29.13     1:03.14 (34.01)                                        
  6 Hixenbaugh, Aleah   20 Case Western-OH           NT    1:05.79        
                  30.67     1:05.79 (35.12)                                        
 -- Knight, Maddie P    19 Suny Geneseo-NI           NT   X1:02.60        
                  29.11     1:02.60 (33.49)                                        
 -- Farchione, Sophia   20 Suny Geneseo-NI           NT   X1:03.38        
                  30.40     1:03.38 (32.98)                                        
 -- Caldwell, Julia A   20 Suny Geneseo-NI           NT   X1:04.54        
                  31.07     1:04.54 (33.47)                                        
 -- Jaimes, Linda G     18 Suny Geneseo-NI           NT   X1:04.55        
                  31.32     1:04.55 (33.23)                                        
 -- Hamazaki, Sakura    19 Suny Geneseo-NI           NT   X1:07.43        
                  32.14     1:07.43 (35.29)                                        
 
Event 24  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Phelps, Mitchell L  20 Suny Geneseo-NI           NT      52.46          9  
                  24.33       52.46 (28.13)                                        
  2 Wilson, John D      20 Suny Geneseo-NI           NT      53.45          4  
                  25.35       53.45 (28.10)                                        
  3 Woerner, Jakob A    19 Case Western-OH           NT      54.24          3  
                  25.57       54.24 (28.67)                                        
  4 Clough, Michael J   19 Case Western-OH           NT      54.59          2  
                  25.64       54.59 (28.95)                                        
  5 Barclay, Kyle W     19 Case Western-OH           NT      55.11          1  
                  26.67       55.11 (28.44)                                        
  6 Jakubiak, Alex      18 Suny Geneseo-NI           NT      57.84        
                  26.86       57.84 (30.98)                                        
 -- Barry, Kyle         19 Suny Geneseo-NI           NT     X57.00        
                  26.09       57.00 (30.91)                                        
 -- Farago, Matt K      20 Suny Geneseo-NI           NT     X58.41        
                  27.08       58.41 (31.33)                                        
 -- Shemet, Charlie F   18 Suny Geneseo-NI           NT     X58.49        
                  27.44       58.49 (31.05)                                        
 -- Coleman, Harper J   20 Suny Geneseo-NI           NT     X59.19        
                  27.58       59.19 (31.61)                                        
 -- Fedorov, Ivan D     18 Suny Geneseo-NI           NT   X1:07.59        
                  30.23     1:07.59 (37.36)                                        
 
Event 25  Women 400 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Picchione, Olivia   20 Case Western-OH           NT    4:48.65          9  
                  30.56     1:03.75 (33.19)     1:40.38 (36.63)     2:18.75 (38.37)
        3:00.81 (42.06)     3:44.02 (43.21)     4:16.67 (32.65)     4:48.65 (31.98)
  2 Ver Voort, Julia R  20 Case Western-OH           NT    5:00.98          4  
                  31.07     1:07.43 (36.36)     1:46.86 (39.43)     2:26.75 (39.89)
        3:08.70 (41.95)     3:51.14 (42.44)     4:26.73 (35.59)     5:00.98 (34.25)
  3 Hill, CJ J          18 Case Western-OH           NT    5:08.49          3  
                  33.42     1:09.39 (35.97)     1:52.04 (42.65)     2:34.32 (42.28)
        3:16.18 (41.86)     3:59.93 (43.75)     4:34.80 (34.87)     5:08.49 (33.69)
 -- Siegel, Lauren S    19 Suny Geneseo-NI           NT   X4:45.42        
                  30.74     1:05.26 (34.52)     1:41.19 (35.93)     2:16.95 (35.76)
        2:58.48 (41.53)     3:39.77 (41.29)     4:12.42 (32.65)     4:45.42 (33.00)
 -- Turcotte, Paige     19 Suny Geneseo-NI           NT   X4:50.29        
                  32.42     1:07.38 (34.96)     1:46.51 (39.13)     2:24.42 (37.91)
        3:03.85 (39.43)     3:43.68 (39.83)     4:18.15 (34.47)     4:50.29 (32.14)
 -- Falletta, Arianna   18 Suny Geneseo-NI           NT   X4:50.33        
                  32.02     1:07.22 (35.20)     1:44.53 (37.31)     2:22.57 (38.04)
        3:03.95 (41.38)     3:45.79 (41.84)     4:18.35 (32.56)     4:50.33 (31.98)
 
Event 26  Men 400 Yard IM
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Twomey, Sean P      19 Case Western-OH           NT    4:14.52          9  
                  27.67       59.38 (31.71)     1:32.09 (32.71)     2:04.34 (32.25)
        2:40.93 (36.59)     3:15.77 (34.84)     3:45.29 (29.52)     4:14.52 (29.23)
  2 Mattera, Matthew B  19 Suny Geneseo-NI           NT    4:18.16          4  
                  28.48       59.79 (31.31)     1:32.81 (33.02)     2:05.90 (33.09)
        2:42.62 (36.72)     3:19.97 (37.35)     3:49.44 (29.47)     4:18.16 (28.72)
  3 Gorman, Ryan J      18 Case Western-OH           NT    4:19.85          3  
                  27.86       59.23 (31.37)     1:32.31 (33.08)     2:05.51 (33.20)
        2:41.55 (36.04)     3:18.17 (36.62)     3:49.33 (31.16)     4:19.85 (30.52)
  4 Quinn, A.J. J       20 Case Western-OH           NT    4:24.74          2  
                  28.13       58.56 (30.43)     1:33.93 (35.37)     2:09.53 (35.60)
        2:47.00 (37.47)     3:24.38 (37.38)     3:55.13 (30.75)     4:24.74 (29.61)
  5 Davis, Clark J      21 Suny Geneseo-NI           NT    4:27.04          1  
                  27.65       59.66 (32.01)     1:35.25 (35.59)     2:11.11 (35.86)
        2:48.41 (37.30)     3:25.23 (36.82)     3:56.94 (31.71)     4:27.04 (30.10)
  6 McClellan, Sean E   18 Suny Geneseo-NI           NT    4:28.67        
                  27.71       59.84 (32.13)     1:35.05 (35.21)     2:09.23 (34.18)
        2:48.80 (39.57)     3:28.21 (39.41)     3:58.76 (30.55)     4:28.67 (29.91)
 
Event 27  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Case Western Reserve Universit-OH  'A'           NT    1:40.77         11  
     1) Rupert, Daniella M 18           2) Kumaran, Bhavya L 21           
     3) VonFeldt, Caitlyn A 19          4) Mestha, Suhan L 21             
                  25.71       51.52 (25.81)     1:16.91 (25.39)     1:40.77 (23.86)
  2 Case Western Reserve Universit-OH  'B'           NT    1:45.60          4  
     1) Toppari, Emili E 19             2) Decker, Renee A 21             
     3) Ngu, Jackie S 19                4) Krueger, Sarah A 18            
                  26.58       52.82 (26.24)     1:19.40 (26.58)     1:45.60 (26.20)
  3 Case Western Reserve Universit-OH  'C'           NT   x1:49.72        
     1) Picchione, Sienna M 20          2) Love, Olivia M 19              
     3) Ptashnik, Kate G 18             4) Hixenbaugh, Aleah B 20         
                  27.18       54.01 (26.83)     1:21.73 (27.72)     1:49.72 (27.99)
 -- Suny Geneseo-NI  'A'                             NT   X1:39.06        
     1) Staso, Noelle K 19              2) Knight, Maddie P 19            
     3) Palmer, Megan L 18              4) Osula, Deidra 18               
                  25.55       50.25 (24.70)     1:15.41 (25.16)     1:39.06 (23.65)
 -- Suny Geneseo-NI  'B'                             NT   X1:42.95        
     1) Anich, Annabelle K 20           2) Pace, Celeste A 19             
     3) Lennon, Kelly 19                4) Ng, Sydney 20                  
                  26.62       51.81 (25.19)     1:17.46 (25.65)     1:42.95 (25.49)
 -- Suny Geneseo-NI  'C'                             NT   X1:47.30        
     1) Butler, Alex M 20               2) Caldwell, Julia A 20           
     3) Farchione, Sophia F 20          4) Reitz, Meghan E 18             
                  27.52       53.75 (26.23)     1:20.21 (26.46)     1:47.30 (27.09)
 
Event 28  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                           Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Suny Geneseo-NI  'A'                             NT    1:26.69         11  
     1) Eng, Will 18                    2) Modelewski, Matthew 22         
     3) Ruggiero, Joseph A 21           4) Harkins, Harry C 20            
                  22.27       44.05 (21.78)     1:05.66 (21.61)     1:26.69 (21.03)
  2 Case Western Reserve Universit-OH  'A'           NT    1:28.41          4  
     1) Gilbert, Ryan A 19              2) Schmidt, Brody B 21            
     3) Johnson, Alec B 18              4) Tecson, Cal R 18               
                  22.80       44.75 (21.95)     1:06.83 (22.08)     1:28.41 (21.58)
  3 Case Western Reserve Universit-OH  'B'           NT    1:29.65          2  
     1) Wible, Neil A 18                2) Pierre, Jimmy J 20             
     3) Weinman, Dakota E 19            4) McDonald, Will J 19            
                  22.50       44.70 (22.20)     1:07.18 (22.48)     1:29.65 (22.47)
  4 Suny Geneseo-NI  'B'                             NT    1:30.01        
     1) Wilson, John D 20               2) Sampson, Kaz R 20              
     3) Triaszin, Matthew V 17          4) Jakubiak, Alex 18              
                  23.39       45.56 (22.17)     1:08.11 (22.55)     1:30.01 (21.90)
  5 Case Western Reserve Universit-OH  'C'           NT   x1:34.39        
     1) Clough, Michael J 19            2) Liu, Jonathan W 19             
     3) Erichsen, Keith W 21            4) Backer, Will H 18              
                  23.88       47.03 (23.15)     1:10.56 (23.53)     1:34.39 (23.83)
  6 Suny Geneseo-NI  'C'                             NT   x1:35.98        
     1) Towers, Connor D 17             2) Wun, James T 17                
     3) Coleman, Harper J 20            4) Farago, Matt K 20              
                  23.64       47.39 (23.75)     1:11.86 (24.47)     1:35.98 (24.12)
 
Event 29  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Vadala, Alyssa      22 Suny Geneseo-NI           NP     304.57          9  
  2 Reichman, Samantha  20 Suny Geneseo-NI           NP     273.22          4  
  3 Seibert, Hailey A   18 Case Western-OH           NP     176.32          3  
  4 Bostwick, Vera M    21 Case Western-OH           NP     165.83          2  
  5 Anderson, Sydney J  21 Case Western-OH           NP     158.56          1  
 -- Dobbertin, Shelby   18 Suny Geneseo-NI           NP    X195.37        
 
Event 30  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Wirth, Corey R      18 Suny Geneseo-NI           NP     290.62          9  
  2 Wilcox, Ben         18 Suny Geneseo-NI           NP     270.97          4  
  3 Yuzik, Cassiel S    18 Case Western-OH           NP     213.38          3  
  4 Fox, Mark J         19 Case Western-OH           NP     190.28          2  
  5 Flowers, Denzel     21 Suny Geneseo-NI           NP     170.92          1  
 
Event 31  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Reichman, Samantha  20 Suny Geneseo-NI           NP     279.53          9  
  2 Vadala, Alyssa      22 Suny Geneseo-NI           NP     267.00          4  
  3 Dobbertin, Shelby   18 Suny Geneseo-NI           NP     195.74          3  
  4 Seibert, Hailey A   18 Case Western-OH           NP     182.85          2  
  5 Anderson, Sydney J  21 Case Western-OH           NP     178.95          1  
  6 Bostwick, Vera M    21 Case Western-OH           NP     178.50        
 -- Cornelia, Daniella  18 Suny Geneseo-NI           NP    X245.77        
 
Event 32  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name               Age Team                    Seed     Finals       Points 
===============================================================================
  1 Wirth, Corey R      18 Suny Geneseo-NI           NP     291.30          9  
  2 Wilcox, Ben         18 Suny Geneseo-NI           NP     255.37          4  
  3 Yuzik, Cassiel S    18 Case Western-OH           NP     231.06          3  
  4 Fox, Mark J         19 Case Western-OH           NP     189.36          2  
  5 Flowers, Denzel     21 Suny Geneseo-NI           NP     163.20          1  
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 32                    
 
  1. Suny Geneseo                      174.5   2. Case Western Reserve Universit    120.5
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 32                     
 
  1. Suny Geneseo                        165   2. Case Western Reserve Universit      135