Licensed to Case Western Reserve University
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 11/18/2017 04:31 PM
                     GU/GCC/UR/CWRU Quad Meet - 11/18/2017                     
                                    Results                                    
 
Event 1  Women 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Case Western Reserve Universit-OH  'A'                 NT    1:47.89  
     1) VonFeldt, Catilyn A 18          2) Drohosky, Allison J 20         
     3) Khare, Monica M 19              4) Mestha, Suhan L 20             
                  27.26       57.65 (30.39)     1:24.30 (26.65)     1:47.89 (23.59)
  2 Gannon University-LE  'A'                         1:52.95    1:51.21  
     1) Favret, Samantha M 22           2) Taraska, Lilija K 18           
     3) Terwilliger, Meghan N 21        4) Taraska, Silvija M 18          
                  28.50       59.68 (31.18)     1:26.66 (26.98)     1:51.21 (24.55)
  3 Case Western Reserve Universit-OH  'B'                 NT    1:52.74  
     1) Kumaran, Bhavya L 20            2) Simoneau, Alexa M 20           
     3) Picchione, Olivia G 19          4) Reese, Rhiannon F 19           
                  28.27     1:00.00 (31.73)     1:27.25 (27.25)     1:52.74 (25.49)
  4 Grove City College-AM  'A'                             NT    1:53.59  
     1) Hutzelmann, Denali M 18         2) Crutcher, Megan C 20           
     3) Dassow, Anne Shirley S 19       4) McAfee, Emily G 18             
                  29.64     1:01.22 (31.58)     1:28.28 (27.06)     1:53.59 (25.31)
  5 Case Western Reserve Universit-OH  'C'                 NT   x1:53.67  
     1) Ver Voort, Julia R 19           2) Dudenhoeffer, Caroline R 18    
     3) Crowley, Casey M 20             4) Moore, Inez M 22               
                  28.69     1:01.53 (32.84)     1:28.76 (27.23)     1:53.67 (24.91)
  6 University of Rochester-NI  'A'                        NT    1:54.21  
     1) Hughes, Erica M 19              2) Jackson, Monica A 19           
     3) Selznick, Becca E 21            4) Weeden, Caity R 19             
                  28.75     1:00.81 (32.06)     1:29.45 (28.64)     1:54.21 (24.76)
  7 Gannon University-LE  'B'                              NT    1:55.19  
     1) Puthoff, Amanda 19              2) Driscoll, Brynn M 18           
     3) Pritchard, Jill M 19            4) Lingg, Rory J 18               
                  29.42     1:01.22 (31.80)     1:29.07 (27.85)     1:55.19 (26.12)
  8 Case Western Reserve Universit-OH  'D'                 NT   x1:56.95  
     1) Love, Olivia M 18               2) Ye, Elizabeth L 19             
     3) Hixenbaugh, Aleah B 19          4) Eurich, Jenny T 22             
                  30.08     1:03.70 (33.62)     1:31.67 (27.97)     1:56.95 (25.28)
  9 University of Rochester-NI  'B'                        NT    1:58.55  
     1) Herman, Julia T 21              2) Geller, Tori 19                
     3) Cahalan, Shannon R 20           4) Guarnieri, Sofia 18            
                  29.99     1:04.00 (34.01)     1:32.95 (28.95)     1:58.55 (25.60)
 10 University of Rochester-NI  'D'                        NT   x1:58.70  
     1) Shannon, Sydney R 19            2) Cook, Anna 18                  
     3) Thayer, Annie M 21              4) Kearney, Shannon 18            
                  30.25     1:03.57 (33.32)     1:32.23 (28.66)     1:58.70 (26.47)
 11 University of Rochester-NI  'C'                        NT   x1:59.17  
     1) Bartlett, Kelsey 18             2) Gunawardane, Shivi 18          
     3) Gardiner, Alyssa M 20           4) Dowd, Emma 18                  
                  29.59     1:04.28 (34.69)     1:33.36 (29.08)     1:59.17 (25.81)
 12 Grove City College-AM  'C'                             NT    2:01.49  
     1) Shoemaker, Hannah I 21          2) Wendelschaefer, Kimmi S 19     
     3) Froebel, Kaylyn A 19            4) Noll, Abby R 21                
                  31.56     1:04.75 (33.19)     1:34.16 (29.41)     2:01.49 (27.33)
 13 Grove City College-AM  'B'                             NT   x2:01.55  
     1) Emmons, Anna E 19               2) Ledyard, Danielle A 19         
     3) Robison, Mary E 21              4) Andrews, Elizabeth R 19        
                  32.20     1:04.51 (32.31)     1:34.20 (29.69)     2:01.55 (27.35)
 14 Grove City College-AM  'D'                             NT   x2:10.48  
     1) Scalise, Alliefair D 18         2) Fiely, Hope M 19               
     3) Ross, Abby G 19                 4) Haley, Sarah J 21              
                  32.27     1:11.40 (39.13)     1:41.48 (30.08)     2:10.48 (29.00)
 
Event 2  Men 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Grove City College-AM  'A'                             NT    1:37.93  
     1) Hoselton, Dane P 20             2) Slate, Ben A 21                
     3) Gwynn, Brett N 22               4) Brouwer, Calvin 18             
                  24.65       52.04 (27.39)     1:15.91 (23.87)     1:37.93 (22.02)
  2 Gannon University-LE  'A'                         1:39.70    1:38.13  
     1) Skrzypczak, Maciej 21           2) Booth, Eric D 19               
     3) Engel, Luke A 19                4) Eason, Clark 19                
                  25.44       53.59 (28.15)     1:17.13 (23.54)     1:38.13 (21.00)
  3 Case Western Reserve Universit-OH  'A'                 NT    1:38.14  
     1) Pang, Aaron Y 21                2) Kilbane, John T 21             
     3) Hudgins, Oliver E 21            4) Tomko, John S 23               
                  25.17       52.80 (27.63)     1:16.36 (23.56)     1:38.14 (21.78)
  4 University of Rochester-NI  'A'                        NT    1:38.86  
     1) Virgile, Connor P 21            2) Fan, Arlen E 21                
     3) Allon, Joshua 18                4) Aronson, Danny B 20            
                  25.03       53.55 (28.52)     1:17.26 (23.71)     1:38.86 (21.60)
  5 Case Western Reserve Universit-OH  'B'                 NT    1:39.12  
     1) McDonald, Will J 19             2) Quinn, A.J. J 19               
     3) Kizek, Dominic J 21             4) Fan, Tiger 18                  
                  25.65       53.87 (28.22)     1:17.66 (23.79)     1:39.12 (21.46)
  6 Case Western Reserve Universit-OH  'C'                 NT   x1:40.24  
     1) Weinman, Dakota E 18            2) Liu, Jonathan W 18             
     3) Smith, Logan T 21               4) Schmidt, Brody B 20            
                  26.51       54.43 (27.92)     1:18.23 (23.80)     1:40.24 (22.01)
  7 Grove City College-AM  'B'                             NT    1:40.44  
     1) Alexander, Jason S 20           2) Weinland, Josh G 19            
     3) Wakefield, Joshua P 20          4) Reynolds, Devin R 19           
                  25.49       52.78 (27.29)     1:17.48 (24.70)     1:40.44 (22.96)
  8 Gannon University-LE  'B'                              NT    1:41.08  
     1) Collins, Allan J 21             2) Headley, Alex J 18             
     3) Davis, Cole A 22                4) Weiser, Mike F 22              
                  25.20       55.29 (30.09)     1:19.66 (24.37)     1:41.08 (21.42)
  9 University of Rochester-NI  'B'                        NT    1:41.50  
     1) Chang, Eric 19                  2) Markey, Miles W 20             
     3) Steve, Paul W 20                4) Villafranca, Evan J 21         
                  25.63       54.47 (28.84)     1:19.30 (24.83)     1:41.50 (22.20)
 10 Case Western Reserve Universit-OH  'D'                 NT   x1:42.03  
     1) Okada da Silva, Vinicius 19     2) Rose, Evan N 21                
     3) Anibal, James T 19              4) Pierre, James J 19             
                  26.38       54.99 (28.61)     1:19.61 (24.62)     1:42.03 (22.42)
 11 Grove City College-AM  'C'                             NT   x1:45.37  
     1) Moosa, Michael J 19             2) Kraus, Tony J 19               
     3) Hancock, James A 18             4) Pietroboni, Ashton J 20        
                  26.43       56.65 (30.22)     1:21.34 (24.69)     1:45.37 (24.03)
 12 Gannon University-LE  'C'                              NT   x1:45.90  
     1) Meisner, JT T 19                2) Garich, Scotty S 21            
     3) Ekas, Derek 18                  4) Mahoney, Brendan P 19          
                  27.24       57.86 (30.62)     1:22.75 (24.89)     1:45.90 (23.15)
 13 University of Rochester-NI  'C'                        NT   x1:46.12  
     1) Rosenkranz, Erik W 22           2) Alldritt, Samuel 18            
     3) Schubert, Jon H 20              4) Albuquerque, Eric R 20         
                  27.11       57.09 (29.98)     1:23.01 (25.92)     1:46.12 (23.11)
 14 University of Rochester-NI  'D'                        NT   x1:48.43  
     1) Kenworthy, Alin E 21            2) Neale, Noah 18                 
     3) Lim, Nicholas 22                4) Dennis, Joshua R 19            
                  27.42       58.39 (30.97)     1:24.84 (26.45)     1:48.43 (23.59)
 15 Grove City College-AM  'D'                             NT   x1:52.03  
     1) Belack, Matt J 20               2) Davis, Jake T 18               
     3) McCarthy, Nick H 18             4) Holliday, Aj J 18              
                  28.44     1:00.20 (31.76)     1:26.81 (26.61)     1:52.03 (25.22)
 
Event 3  Women 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Minigell, Tess M          20 Rochester-NI              NT   11:05.99  
                  29.71     1:02.13 (32.42)     1:35.52 (33.39)     2:08.88 (33.36)
        2:42.02 (33.14)     3:15.76 (33.74)     3:49.10 (33.34)     4:22.62 (33.52)
        4:56.37 (33.75)     5:30.21 (33.84)     6:03.92 (33.71)     6:37.21 (33.29)
        7:11.27 (34.06)     7:45.10 (33.83)     8:19.02 (33.92)     8:52.81 (33.79)
        9:26.44 (33.63)    10:00.20 (33.76)    10:33.69 (33.49)    11:05.99 (32.30)
  2 Holmberg, Kelsey R        20 Case Western-OH           NT   11:15.17  
                  30.13     1:03.31 (33.18)     1:36.43 (33.12)     2:09.70 (33.27)
        2:43.14 (33.44)     3:16.77 (33.63)     3:50.70 (33.93)     4:24.72 (34.02)
        4:58.70 (33.98)     5:32.95 (34.25)     6:07.34 (34.39)     6:41.39 (34.05)
        7:15.62 (34.23)     7:49.99 (34.37)     8:24.47 (34.48)     8:58.95 (34.48)
        9:33.46 (34.51)    10:08.02 (34.56)    10:42.64 (34.62)    11:15.17 (32.53)
  3 Picchione, Sienna M       19 Case Western-OH           NT   11:15.66  
                  29.49     1:02.28 (32.79)     1:35.45 (33.17)     2:09.04 (33.59)
        2:42.34 (33.30)     3:16.05 (33.71)     3:49.85 (33.80)     4:23.68 (33.83)
        4:57.72 (34.04)     5:32.03 (34.31)     6:06.44 (34.41)     6:41.05 (34.61)
        7:15.48 (34.43)     7:50.04 (34.56)     8:24.53 (34.49)     8:59.28 (34.75)
        9:34.23 (34.95)    10:08.66 (34.43)    10:42.76 (34.10)    11:15.66 (32.90)
  4 Brzac, Emily              17 Rochester-NI              NT   11:33.68  
                  31.68     1:05.75 (34.07)     1:39.55 (33.80)     2:13.35 (33.80)
        2:47.79 (34.44)     3:21.15 (33.36)     3:55.52 (34.37)     4:30.15 (34.63)
        5:04.76 (34.61)     5:39.26 (34.50)     6:14.13 (34.87)     6:49.57 (35.44)
        7:24.34 (34.77)     8:00.07 (35.73)     8:35.40 (35.33)     9:11.25 (35.85)
        9:46.77 (35.52)    10:23.25 (36.48)    10:59.53 (36.28)    11:33.68 (34.15)
  5 Williams, Makayla A       21 Golden Knights-LE   11:42.44   11:37.65  
                  30.76     1:04.66 (33.90)     1:38.91 (34.25)     2:13.73 (34.82)
        2:48.44 (34.71)     3:23.50 (35.06)     3:58.46 (34.96)     4:33.74 (35.28)
        5:08.73 (34.99)     5:43.80 (35.07)     6:19.01 (35.21)     6:54.25 (35.24)
        7:29.57 (35.32)     8:05.16 (35.59)     8:40.75 (35.59)     9:16.30 (35.55)
        9:52.29 (35.99)    10:28.24 (35.95)    11:03.78 (35.54)    11:37.65 (33.87)
  6 Zeidan, Karine C          20 Case Western-OH           NT   11:40.58  
                  30.85     1:05.47 (34.62)     1:40.62 (35.15)     2:15.86 (35.24)
        2:50.89 (35.03)     3:26.21 (35.32)     4:01.93 (35.72)     4:37.45 (35.52)
        5:12.57 (35.12)     5:47.73 (35.16)     6:22.87 (35.14)     6:58.16 (35.29)
        7:33.26 (35.10)     8:08.89 (35.63)     8:44.64 (35.75)     9:20.10 (35.46)
        9:55.61 (35.51)    10:31.32 (35.71)    11:06.58 (35.26)    11:40.58 (34.00)
  7 Bently, Leona E           19 Grove City-AM             NT   11:52.44  
                  29.91     1:04.95 (35.04)     1:40.82 (35.87)     2:16.80 (35.98)
        2:53.17 (36.37)     3:29.10 (35.93)     4:05.01 (35.91)     4:41.06 (36.05)
        5:17.35 (36.29)     5:53.99 (36.64)     6:30.97 (36.98)     7:07.28 (36.31)
        7:43.41 (36.13)     8:19.58 (36.17)     8:56.19 (36.61)     9:32.23 (36.04)
       10:08.45 (36.22)    10:44.09 (35.64)    11:18.93 (34.84)    11:52.44 (33.51)
  8 Gorski, Kaitlyn M         22 Case Western-OH           NT  x11:54.98  
                  31.22     1:06.01 (34.79)     1:41.50 (35.49)     2:17.01 (35.51)
        2:52.74 (35.73)     3:28.69 (35.95)     4:04.83 (36.14)     4:40.69 (35.86)
        5:17.01 (36.32)     5:53.48 (36.47)     6:30.17 (36.69)     7:06.18 (36.01)
        7:42.81 (36.63)     8:19.37 (36.56)     8:55.51 (36.14)     9:32.03 (36.52)
       10:08.39 (36.36)    10:44.52 (36.13)    11:20.44 (35.92)    11:54.98 (34.54)
  9 Ott, Jessica L            21 Golden Knights-LE   12:13.92   11:55.58  
                  31.71     1:06.48 (34.77)     1:41.92 (35.44)     2:17.55 (35.63)
        2:53.37 (35.82)     3:29.03 (35.66)     4:04.88 (35.85)     4:40.66 (35.78)
        5:16.63 (35.97)     5:52.83 (36.20)     6:28.90 (36.07)     7:05.09 (36.19)
        7:41.49 (36.40)     8:17.81 (36.32)     8:53.85 (36.04)     9:30.36 (36.51)
       10:07.09 (36.73)    10:43.78 (36.69)    11:20.30 (36.52)    11:55.58 (35.28)
 10 Breckenridge, Jillian     20 Grove City-AM             NT   11:55.70  
                  31.75     1:07.14 (35.39)     1:43.25 (36.11)     2:19.39 (36.14)
        2:56.02 (36.63)     3:32.00 (35.98)     4:08.46 (36.46)     4:44.54 (36.08)
        5:20.35 (35.81)     5:56.30 (35.95)     6:32.58 (36.28)     7:08.78 (36.20)
        7:45.15 (36.37)     8:21.20 (36.05)     8:57.33 (36.13)     9:33.53 (36.20)
       10:09.39 (35.86)    10:45.30 (35.91)    11:21.01 (35.71)    11:55.70 (34.69)
 11 Printz, Abigail           21 Golden Knights-LE   12:12.85   12:02.80  
                  32.20     1:08.03 (35.83)     1:44.11 (36.08)     2:20.38 (36.27)
        2:56.59 (36.21)     3:32.44 (35.85)     4:08.71 (36.27)     4:44.94 (36.23)
        5:20.93 (35.99)     5:57.13 (36.20)     6:33.49 (36.36)     7:09.99 (36.50)
        7:46.71 (36.72)     8:23.38 (36.67)     9:00.00 (36.62)     9:37.00 (37.00)
       10:14.12 (37.12)    10:51.57 (37.45)    11:28.23 (36.66)    12:02.80 (34.57)
 12 Bartlett, Brynna A        22 Grove City-AM             NT   12:05.30  
                  32.66     1:08.43 (35.77)     1:44.55 (36.12)     2:20.80 (36.25)
        2:57.60 (36.80)     3:34.33 (36.73)     4:10.64 (36.31)     4:47.47 (36.83)
        5:24.49 (37.02)     6:01.97 (37.48)     6:38.66 (36.69)     7:15.55 (36.89)
        7:52.60 (37.05)     8:28.89 (36.29)     9:05.56 (36.67)     9:42.05 (36.49)
       10:18.82 (36.77)    10:55.05 (36.23)    11:31.19 (36.14)    12:05.30 (34.11)
 13 Werwaiss, Abigail         18 Rochester-NI              NT   12:06.75  
                  32.03     1:07.58 (35.55)     1:43.88 (36.30)     2:20.39 (36.51)
        2:57.14 (36.75)     3:33.91 (36.77)     4:10.61 (36.70)     4:47.48 (36.87)
        5:24.39 (36.91)     6:01.52 (37.13)     6:38.35 (36.83)     7:15.26 (36.91)
        7:52.74 (37.48)     8:29.98 (37.24)     9:06.94 (36.96)     9:43.65 (36.71)
       10:20.18 (36.53)    10:56.58 (36.40)    11:32.58 (36.00)    12:06.75 (34.17)
 14 Mazoch, Amanda N          19 Grove City-AM             NT  x12:33.64  
                  31.78     1:07.07 (35.29)     1:43.67 (36.60)     2:20.08 (36.41)
        2:56.89 (36.81)     3:34.40 (37.51)     4:12.05 (37.65)     4:49.99 (37.94)
        5:28.46 (38.47)     6:07.43 (38.97)     6:46.49 (39.06)     7:25.82 (39.33)
        8:05.07 (39.25)     8:44.53 (39.46)     9:23.95 (39.42)    10:03.41 (39.46)
       10:42.28 (38.87)    11:19.03 (36.75)  12:33.64 (1:14.61)                    
 
Event 4  Men 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brouwer, Calvin           18 Grove City-AM             NT    9:54.88  
                  26.71       55.71 (29.00)     1:25.90 (30.19)     1:56.47 (30.57)
        2:26.56 (30.09)     2:56.71 (30.15)     3:27.27 (30.56)     3:57.71 (30.44)
        4:27.96 (30.25)     4:58.57 (30.61)     5:28.20 (29.63)     5:58.14 (29.94)
        6:27.84 (29.70)     6:58.08 (30.24)     7:28.34 (30.26)     7:58.44 (30.10)
        8:28.41 (29.97)     8:57.90 (29.49)     9:27.24 (29.34)     9:54.88 (27.64)
  2 Erichsen, Keith W         20 Case Western-OH           NT    9:59.60  
                  26.68       55.86 (29.18)     1:25.85 (29.99)     1:56.11 (30.26)
        2:26.54 (30.43)     2:56.90 (30.36)     3:27.41 (30.51)     3:57.82 (30.41)
        4:28.58 (30.76)     4:59.15 (30.57)     5:29.32 (30.17)     5:59.44 (30.12)
        6:29.51 (30.07)     6:59.75 (30.24)     7:29.99 (30.24)     8:00.06 (30.07)
        8:30.30 (30.24)     9:00.55 (30.25)     9:30.74 (30.19)     9:59.60 (28.86)
  3 Ebel, Bryce D             19 Golden Knights-LE   10:23.99   10:07.72  
                  27.31       57.03 (29.72)     1:27.61 (30.58)     1:58.19 (30.58)
        2:29.22 (31.03)     3:00.26 (31.04)     3:31.20 (30.94)     4:02.03 (30.83)
        4:33.04 (31.01)     5:04.18 (31.14)     5:34.24 (30.06)     6:04.43 (30.19)
        6:34.90 (30.47)     7:05.52 (30.62)     7:36.64 (31.12)     8:06.96 (30.32)
        8:37.97 (31.01)     9:08.96 (30.99)     9:39.41 (30.45)    10:07.72 (28.31)
  4 Weidman, Eric J           19 Rochester-NI              NT   10:08.06  
                  27.15       56.92 (29.77)     1:27.51 (30.59)     1:58.06 (30.55)
        2:28.88 (30.82)     2:59.54 (30.66)     3:30.45 (30.91)     4:01.18 (30.73)
        4:31.98 (30.80)     5:02.87 (30.89)     5:33.56 (30.69)     6:03.93 (30.37)
        6:34.75 (30.82)     7:05.60 (30.85)     7:36.40 (30.80)     8:07.76 (31.36)
        8:38.73 (30.97)     9:09.88 (31.15)     9:39.87 (29.99)    10:08.06 (28.19)
  5 Merriman, David A         22 Case Western-OH           NT   10:08.98  
                  27.13       56.53 (29.40)     1:26.69 (30.16)     1:56.75 (30.06)
        2:27.40 (30.65)     2:58.12 (30.72)     3:28.90 (30.78)     3:59.94 (31.04)
        4:31.09 (31.15)     5:02.51 (31.42)     5:33.25 (30.74)     6:04.69 (31.44)
        6:35.99 (31.30)     7:07.12 (31.13)     7:38.32 (31.20)     8:09.96 (31.64)
        8:40.62 (30.66)     9:11.35 (30.73)     9:41.42 (30.07)    10:08.98 (27.56)
  6 Schlechter, Tom E         19 Case Western-OH           NT   10:15.66  
                  26.68       56.25 (29.57)     1:26.84 (30.59)     1:57.45 (30.61)
        2:28.49 (31.04)     2:59.63 (31.14)     3:31.05 (31.42)     4:02.69 (31.64)
        4:34.34 (31.65)     5:05.91 (31.57)     5:37.12 (31.21)     6:08.68 (31.56)
        6:40.28 (31.60)     7:11.75 (31.47)     7:43.20 (31.45)     8:14.25 (31.05)
        8:45.44 (31.19)     9:15.88 (30.44)     9:46.09 (30.21)    10:15.66 (29.57)
  7 Werstler, Zachary B       18 Golden Knights-LE         NT   10:42.69  
                  27.83       57.97 (30.14)     1:28.98 (31.01)     2:00.68 (31.70)
        2:32.90 (32.22)     3:05.08 (32.18)     3:38.04 (32.96)     4:12.10 (34.06)
        4:46.85 (34.75)     5:20.45 (33.60)     5:53.40 (32.95)     6:26.17 (32.77)
        6:58.87 (32.70)     7:31.55 (32.68)     8:04.57 (33.02)     8:37.00 (32.43)
        9:09.29 (32.29)     9:41.40 (32.11)    10:13.09 (31.69)    10:42.69 (29.60)
  8 Bethlendy, Liam           18 Rochester-NI              NT   10:43.20  
                  28.48       59.81 (31.33)     1:31.82 (32.01)     2:04.19 (32.37)
        2:36.61 (32.42)     3:09.10 (32.49)     3:41.68 (32.58)     4:14.39 (32.71)
        4:46.94 (32.55)     5:19.44 (32.50)     5:52.05 (32.61)     6:24.92 (32.87)
        6:57.74 (32.82)     7:30.41 (32.67)     8:03.28 (32.87)     8:36.02 (32.74)
        9:08.56 (32.54)     9:41.31 (32.75)    10:13.36 (32.05)    10:43.20 (29.84)
  9 Moosa, Michael J          19 Grove City-AM             NT   10:47.20  
                  27.84       58.74 (30.90)     1:30.70 (31.96)     2:03.22 (32.52)
        2:35.78 (32.56)     3:08.41 (32.63)     3:41.12 (32.71)     4:14.04 (32.92)
        4:46.73 (32.69)     5:19.53 (32.80)     5:52.76 (33.23)     6:25.79 (33.03)
        6:58.81 (33.02)     7:32.21 (33.40)     8:05.66 (33.45)     8:38.92 (33.26)
        9:12.03 (33.11)     9:44.57 (32.54)    10:16.29 (31.72)    10:47.20 (30.91)
 10 Fraiman, Elad             18 Case Western-OH           NT  x10:50.78  
                  26.28       57.67 (31.39)     1:30.25 (32.58)     2:03.03 (32.78)
        2:35.70 (32.67)     3:09.01 (33.31)     3:42.84 (33.83)     4:16.44 (33.60)
        4:48.75 (32.31)     5:22.39 (33.64)     5:56.16 (33.77)     6:29.71 (33.55)
        7:04.07 (34.36)     7:37.33 (33.26)     8:07.54 (30.21)     8:40.68 (33.14)
        9:14.46 (33.78)     9:47.29 (32.83)    10:20.03 (32.74)    10:50.78 (30.75)
 11 Morgan, Ian T             21 Golden Knights-LE   10:47.41   10:51.52  
                  28.77     1:01.11 (32.34)     1:33.66 (32.55)     2:06.17 (32.51)
        2:38.96 (32.79)     3:12.10 (33.14)     3:45.35 (33.25)     4:18.81 (33.46)
        4:51.95 (33.14)     5:25.51 (33.56)     5:58.93 (33.42)     6:32.35 (33.42)
        7:05.31 (32.96)     7:38.23 (32.92)     8:11.12 (32.89)     8:43.67 (32.55)
        9:16.31 (32.64)     9:49.25 (32.94)    10:21.32 (32.07)    10:51.52 (30.20)
 12 Soxpollard, Noah K        20 Rochester-NI              NT   10:54.86  
                  28.55     1:00.59 (32.04)     1:33.35 (32.76)     2:05.87 (32.52)
        2:38.68 (32.81)     3:11.55 (32.87)     3:44.85 (33.30)     4:18.39 (33.54)
        4:51.61 (33.22)     5:25.46 (33.85)     5:58.43 (32.97)     6:32.01 (33.58)
        7:04.78 (32.77)     7:37.97 (33.19)     8:11.75 (33.78)     8:44.82 (33.07)
        9:18.30 (33.48)     9:51.72 (33.42)    10:23.52 (31.80)    10:54.86 (31.34)
 13 Pietroboni, Ashton J      20 Grove City-AM             NT   11:07.75  
                  29.74     1:02.71 (32.97)     1:35.93 (33.22)     2:09.54 (33.61)
        2:42.93 (33.39)     3:16.64 (33.71)     3:50.48 (33.84)     4:24.50 (34.02)
        4:59.11 (34.61)     5:33.65 (34.54)     6:07.95 (34.30)     6:42.51 (34.56)
        7:16.65 (34.14)     7:50.50 (33.85)     8:23.82 (33.32)     8:56.51 (32.69)
        9:29.59 (33.08)    10:02.66 (33.07)    10:35.68 (33.02)    11:07.75 (32.07)
 14 Holliday, Aj J            18 Grove City-AM             NT  x12:02.82  
                  30.17   1:39.92 (1:09.75)     2:15.38 (35.46)                    
            2:50.86 ( )                             4:02.52 ( )     4:38.55 (36.03)
                                5:53.51 ( )     6:30.57 (37.06)     7:08.03 (37.46)
        7:45.38 (37.35)     8:22.95 (37.57)     9:01.09 (38.14)     9:38.26 (37.17)
       10:14.59 (36.33)    10:52.44 (37.85)    11:28.64 (36.20)    12:02.82 (34.18)
 
Event 5  Women 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Picchione, Olivia G       19 Case Western-OH           NT    1:57.69  
                  27.33       57.25 (29.92)     1:27.66 (30.41)     1:57.69 (30.03)
  2 Selznick, Becca E         21 Rochester-NI              NT    1:58.36  
                  27.15       56.75 (29.60)     1:27.31 (30.56)     1:58.36 (31.05)
  3 Ruppart, Vanya S          18 Case Western-OH           NT    1:58.79  
                  27.10       56.67 (29.57)     1:27.50 (30.83)     1:58.79 (31.29)
  4 Hubert, Courteney E       21 Golden Knights-LE    2:02.77    1:59.56  
                  27.43       57.47 (30.04)     1:28.13 (30.66)     1:59.56 (31.43)
  5 Kottakis, Celia P         18 Golden Knights-LE    1:59.24    2:00.98  
                  27.48       57.70 (30.22)     1:28.79 (31.09)     2:00.98 (32.19)
  6 Vaccaro, Sophia R         18 Case Western-OH           NT    2:01.26  
                  27.77       58.44 (30.67)     1:29.70 (31.26)     2:01.26 (31.56)
  7 N'Gambwa, Amina           18 Rochester-NI              NT    2:02.01  
                  28.13       58.96 (30.83)     1:30.55 (31.59)     2:02.01 (31.46)
  8 Dowd, Emma                18 Rochester-NI              NT    2:02.05  
                  27.80       58.75 (30.95)     1:30.50 (31.75)     2:02.05 (31.55)
  9 Homack, Lauren E          20 Case Western-OH           NT   x2:02.22  
                  28.39       59.56 (31.17)     1:31.39 (31.83)     2:02.22 (30.83)
 10 Byer, Britt M             19 Grove City-AM             NT    2:02.52  
                  27.82       58.73 (30.91)     1:30.52 (31.79)     2:02.52 (32.00)
 11 Kearney, Shannon          18 Rochester-NI              NT   x2:06.59  
                  28.40     1:00.01 (31.61)     1:33.05 (33.04)     2:06.59 (33.54)
 12 Hutzelmann, Denali M      18 Grove City-AM             NT    2:09.17  
                  28.75     1:01.40 (32.65)     1:36.07 (34.67)     2:09.17 (33.10)
 13 Lingg, Rory J             18 Golden Knights-LE    2:10.14    2:10.19  
                  29.51     1:01.84 (32.33)     1:35.91 (34.07)     2:10.19 (34.28)
 14 Bartlett, Brynna A        22 Grove City-AM             NT    2:17.18  
                  31.94     1:06.40 (34.46)     1:42.41 (36.01)     2:17.18 (34.77)
 15 Stockschlaeder, Gretchen  20 Grove City-AM             NT   x2:21.42  
                  33.54     1:09.42 (35.88)     1:45.99 (36.57)     2:21.42 (35.43)
 
Event 6  Men 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hamilton, Drew P          21 Case Western-OH           NT    1:45.02  
                  24.12       50.95 (26.83)     1:18.13 (27.18)     1:45.02 (26.89)
  2 Marshall, Tom A           19 Golden Knights-LE    1:45.97    1:45.67  
                  25.49       53.14 (27.65)     1:19.38 (26.24)     1:45.67 (26.29)
  3 Schmidt, Brody B          20 Case Western-OH           NT    1:46.53  
                  24.95       51.78 (26.83)     1:19.27 (27.49)     1:46.53 (27.26)
  4 Sonheim, Eric W           19 Rochester-NI              NT    1:47.51  
                  24.68       52.26 (27.58)     1:20.34 (28.08)     1:47.51 (27.17)
  5 Feirouz, Eric B           20 Rochester-NI              NT    1:47.71  
                  25.17       52.35 (27.18)     1:19.94 (27.59)     1:47.71 (27.77)
  6 Pierre, James J           19 Case Western-OH           NT    1:49.41  
                  24.54       52.07 (27.53)     1:20.84 (28.77)     1:49.41 (28.57)
  7 Ekas, Derek               18 Golden Knights-LE    1:53.67    1:51.68  
                  25.10       53.14 (28.04)     1:22.80 (29.66)     1:51.68 (28.88)
  8 Miller, Caleb J           19 Grove City-AM             NT    1:52.95  
                  25.80       54.24 (28.44)     1:23.68 (29.44)     1:52.95 (29.27)
  9 Dennis, Joshua R          19 Rochester-NI              NT    1:53.00  
                  25.60       54.21 (28.61)     1:23.65 (29.44)     1:53.00 (29.35)
 10 Hancock, James A          18 Grove City-AM             NT    1:55.72  
                  25.50       54.30 (28.80)     1:24.69 (30.39)     1:55.72 (31.03)
 11 Rose, Eli S               19 Case Western-OH           NT   x1:56.19  
                  26.77       56.12 (29.35)     1:26.17 (30.05)     1:56.19 (30.02)
 12 Kenworthy, Alin E         21 Rochester-NI              NT   x1:57.73  
                  25.20       53.88 (28.68)     1:25.62 (31.74)     1:57.73 (32.11)
 13 McCarthy, Nick H          18 Grove City-AM             NT    2:07.31  
                  26.56       59.80 (33.24)     1:33.71 (33.91)     2:07.31 (33.60)
 14 Newhard, Mark D           22 Grove City-AM             NT   x2:14.00  
                  28.35     1:02.47 (34.12)     1:38.80 (36.33)     2:14.00 (35.20)
 
Event 7  Women 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mestha, Suhan L           20 Case Western-OH           NT      58.01  
                  28.18       58.01 (29.83)                                        
  2 VonFeldt, Catilyn A       18 Case Western-OH           NT      58.97  
                  28.59       58.97 (30.38)                                        
  3 Favret, Samantha M        22 Golden Knights-LE      59.78    1:00.45  
                  29.29     1:00.45 (31.16)                                        
  4 Kumaran, Bhavya L         20 Case Western-OH           NT    1:00.50  
                  28.80     1:00.50 (31.70)                                        
  5 Hughes, Erica M           19 Rochester-NI              NT    1:01.36  
                  29.60     1:01.36 (31.76)                                        
  6 Bartlett, Kelsey          18 Rochester-NI              NT    1:02.25  
                  30.46     1:02.25 (31.79)                                        
  7 Schmitz, Sammie O         20 Golden Knights-LE    1:02.70    1:02.76  
                  30.39     1:02.76 (32.37)                                        
  8 Herman, Julia T           21 Rochester-NI              NT    1:03.02  
                  30.41     1:03.02 (32.61)                                        
  9 Dassow, Anne Shirley S    19 Grove City-AM             NT    1:03.49  
                  30.87     1:03.49 (32.62)                                        
 10 Puthoff, Amanda           19 Golden Knights-LE    1:02.26    1:04.08  
                  30.46     1:04.08 (33.62)                                        
 11 Pearce, Kiersten E        18 Golden Knights-LE    1:05.41   x1:04.41  
                  30.88     1:04.41 (33.53)                                        
 12 Love, Olivia M            18 Case Western-OH           NT   x1:04.57  
                  30.90     1:04.57 (33.67)                                        
 13 Shannon, Sydney R         19 Rochester-NI              NT   x1:05.03  
                  31.16     1:05.03 (33.87)                                        
 14 Russell, Heather L        18 Grove City-AM             NT    1:08.38  
                  33.22     1:08.38 (35.16)                                        
 15 Shoemaker, Hannah I       21 Grove City-AM             NT    1:08.62  
                  33.06     1:08.62 (35.56)                                        
 16 Emmons, Anna E            19 Grove City-AM             NT   x1:09.05  
                  34.25     1:09.05 (34.80)                                        
 
Event 8  Men 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hoselton, Dane P          20 Grove City-AM             NT      52.32  
                  25.17       52.32 (27.15)                                        
  2 Skrzypczak, Maciej        21 Golden Knights-LE      53.91      53.65  
                  25.98       53.65 (27.67)                                        
  3 McDonald, Will J          19 Case Western-OH           NT      54.28  
                  26.43       54.28 (27.85)                                        
  4 Collins, Allan J          21 Golden Knights-LE      54.14      54.32  
                  26.46       54.32 (27.86)                                        
  5 Alexander, Jason S        20 Grove City-AM             NT      55.22  
                  26.74       55.22 (28.48)                                        
  6 Chang, Eric               19 Rochester-NI              NT      55.24  
                  26.42       55.24 (28.82)                                        
  7 Virgile, Connor P         21 Rochester-NI              NT      55.54  
                  26.90       55.54 (28.64)                                        
  8 Maxian, Ondrej S          21 Case Western-OH           NT      56.55  
                  27.54       56.55 (29.01)                                        
  9 Callithen, Nathan A       19 Case Western-OH           NT      57.97  
                  27.57       57.97 (30.40)                                        
 10 Rosenkranz, Erik W        22 Rochester-NI              NT      58.65  
                  28.19       58.65 (30.46)                                        
 11 Meisner, JT T             19 Golden Knights-LE      58.38      59.43  
                  28.45       59.43 (30.98)                                        
 12 Belack, Matt J            20 Grove City-AM             NT    1:02.33  
                  29.87     1:02.33 (32.46)                                        
 13 Miller, Broc D            21 Rochester-NI              NT   x1:02.83  
                  30.98     1:02.83 (31.85)                                        
 14 Holliday, Aj J            18 Grove City-AM             NT   x1:08.27  
                  33.12     1:08.27 (35.15)                                        
 -- Weinman, Dakota E         18 Case Western-OH           NT         DQ  
                  26.97          DQ (29.82)                                        
 
Event 9  Women 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Driscoll, Brynn M         18 Golden Knights-LE    1:11.22    1:08.28  
                  31.76     1:08.28 (36.52)                                        
  2 Crutcher, Megan C         20 Grove City-AM             NT    1:08.61  
                  32.54     1:08.61 (36.07)                                        
  3 Drohosky, Allison J       20 Case Western-OH           NT    1:09.13  
                  31.84     1:09.13 (37.29)                                        
  4 Jackson, Monica A         19 Rochester-NI              NT    1:09.29  
                  32.53     1:09.29 (36.76)                                        
  5 Taraska, Lilija K         18 Golden Knights-LE    1:09.45    1:09.72  
                  32.34     1:09.72 (37.38)                                        
  6 Simoneau, Alexa M         20 Case Western-OH           NT    1:10.39  
                  33.22     1:10.39 (37.17)                                        
  7 Taekman, Sarah A          19 Case Western-OH           NT    1:10.53  
                  33.18     1:10.53 (37.35)                                        
  8 Ye, Elizabeth L           19 Case Western-OH           NT   x1:11.42  
                  33.43     1:11.42 (37.99)                                        
  9 Geller, Tori              19 Rochester-NI              NT    1:13.61  
                  34.10     1:13.61 (39.51)                                        
 10 Ledyard, Danielle A       19 Grove City-AM             NT    1:13.97  
                  34.31     1:13.97 (39.66)                                        
 11 Haley, Sarah J            21 Grove City-AM             NT    1:14.28  
                  34.25     1:14.28 (40.03)                                        
 12 Gunawardane, Shivi        18 Rochester-NI              NT    1:15.57  
                  35.27     1:15.57 (40.30)                                        
 13 Fiely, Hope M             19 Grove City-AM             NT   x1:25.62  
                  40.29     1:25.62 (45.33)                                        
 
Event 10  Men 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fan, Arlen E              21 Rochester-NI              NT    1:00.06  
                  28.47     1:00.06 (31.59)                                        
  2 Slate, Ben A              21 Grove City-AM             NT    1:01.74  
                  28.78     1:01.74 (32.96)                                        
  3 Rose, Evan N              21 Case Western-OH           NT    1:01.84  
                  29.44     1:01.84 (32.40)                                        
  4 Liu, Jonathan W           18 Case Western-OH           NT    1:01.90  
                  28.58     1:01.90 (33.32)                                        
  5 Kilbane, John T           21 Case Western-OH           NT    1:01.91  
                  28.63     1:01.91 (33.28)                                        
  6 Booth, Eric D             19 Golden Knights-LE    1:01.72    1:02.46  
                  29.18     1:02.46 (33.28)                                        
  7 Weinland, Josh G          19 Grove City-AM             NT    1:03.05  
                  28.92     1:03.05 (34.13)                                        
  8 Markey, Miles W           20 Rochester-NI              NT    1:03.81  
                  29.67     1:03.81 (34.14)                                        
  9 Duffield, Andy J          18 Case Western-OH           NT   x1:05.76  
                  31.00     1:05.76 (34.76)                                        
 10 Garich, Scotty S          21 Golden Knights-LE    1:05.50    1:05.98  
                  30.64     1:05.98 (35.34)                                        
 11 Alldritt, Samuel          18 Rochester-NI              NT    1:07.25  
                  30.77     1:07.25 (36.48)                                        
 12 Rose, Nathan D            20 Grove City-AM             NT    1:07.50  
                  31.49     1:07.50 (36.01)                                        
 13 Neale, Noah               18 Rochester-NI              NT   x1:08.77  
                  31.41     1:08.77 (37.36)                                        
 14 Davis, Jake T             18 Grove City-AM             NT   x1:10.46  
                  31.96     1:10.46 (38.50)                                        
 
Event 11  Women 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dassow, Anne Shirley S    19 Grove City-AM             NT    2:11.13  
                  30.76     1:04.80 (34.04)     1:38.28 (33.48)     2:11.13 (32.85)
  2 Terwilliger, Meghan N     21 Golden Knights-LE    2:10.04    2:14.60  
                  29.89     1:03.65 (33.76)     1:39.25 (35.60)     2:14.60 (35.35)
  3 Crowley, Casey M          20 Case Western-OH           NT    2:14.61  
                  29.63     1:03.63 (34.00)     1:38.67 (35.04)     2:14.61 (35.94)
  4 Cahalan, Shannon R        20 Rochester-NI              NT    2:15.67  
                  30.92     1:05.79 (34.87)     1:40.67 (34.88)     2:15.67 (35.00)
  5 Segel, Becca N            19 Case Western-OH           NT    2:16.41  
                  29.78     1:04.55 (34.77)     1:39.94 (35.39)     2:16.41 (36.47)
  6 Pritchard, Jill M         19 Golden Knights-LE    2:20.54    2:16.45  
                  30.06     1:04.73 (34.67)     1:40.84 (36.11)     2:16.45 (35.61)
  7 Hixenbaugh, Aleah B       19 Case Western-OH           NT    2:16.77  
                  30.76     1:05.04 (34.28)     1:40.17 (35.13)     2:16.77 (36.60)
  8 Thayer, Annie M           21 Rochester-NI              NT    2:17.00  
                  30.17     1:04.49 (34.32)     1:40.15 (35.66)     2:17.00 (36.85)
  9 Khare, Monica M           19 Case Western-OH           NT   x2:18.49  
                  30.18     1:05.16 (34.98)     1:41.68 (36.52)     2:18.49 (36.81)
 10 Cook, Anna                18 Rochester-NI              NT    2:19.06  
                  30.94     1:06.12 (35.18)     1:41.99 (35.87)     2:19.06 (37.07)
 11 Gardiner, Alyssa M        20 Rochester-NI              NT   x2:22.00  
                  30.91     1:06.52 (35.61)     1:44.21 (37.69)     2:22.00 (37.79)
 12 Ross, Abby G              19 Grove City-AM             NT    2:25.17  
                  31.78     1:08.75 (36.97)     1:46.87 (38.12)     2:25.17 (38.30)
 13 Noll, Abby R              21 Grove City-AM             NT    2:28.89  
                  33.71     1:11.64 (37.93)     1:49.63 (37.99)     2:28.89 (39.26)
 14 Robison, Mary E           21 Grove City-AM             NT   x2:32.93  
                  33.54     1:12.09 (38.55)     1:51.82 (39.73)     2:32.93 (41.11)
 
Event 12  Men 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pang, Aaron Y             21 Case Western-OH           NT    1:55.70  
                  26.61       55.18 (28.57)     1:24.83 (29.65)     1:55.70 (30.87)
  2 Smith, Logan T            21 Case Western-OH           NT    1:59.31  
                  26.23       56.49 (30.26)     1:27.98 (31.49)     1:59.31 (31.33)
  3 Davis, Cole A             22 Golden Knights-LE    1:59.98    1:59.42  
                  26.42       56.00 (29.58)     1:28.17 (32.17)     1:59.42 (31.25)
  4 Dickhudt, Rhys J          20 Grove City-AM             NT    2:00.86  
                  26.20       56.44 (30.24)     1:27.98 (31.54)     2:00.86 (32.88)
  5 Woerner, Jakob A          18 Case Western-OH           NT    2:00.93  
                  27.36       56.93 (29.57)     1:28.47 (31.54)     2:00.93 (32.46)
  6 Barclay, Kyle W           18 Case Western-OH           NT   x2:02.17  
                  27.06       57.40 (30.34)     1:29.21 (31.81)     2:02.17 (32.96)
  7 Allon, Joshua             18 Rochester-NI              NT    2:03.25  
                  25.94       56.07 (30.13)     1:28.83 (32.76)     2:03.25 (34.42)
  8 Donovan, Noah B           21 Golden Knights-LE    2:09.84    2:04.18  
                  27.09       58.18 (31.09)     1:30.65 (32.47)     2:04.18 (33.53)
  9 Schubert, Jon H           20 Rochester-NI              NT    2:04.57  
                  28.01     1:00.16 (32.15)     1:32.62 (32.46)     2:04.57 (31.95)
 10 Schwinn, Elliot J         21 Rochester-NI              NT    2:04.67  
                  27.06       57.82 (30.76)     1:30.46 (32.64)     2:04.67 (34.21)
 11 Steve, Paul W             20 Rochester-NI              NT   x2:06.58  
                  27.76       59.41 (31.65)     1:32.44 (33.03)     2:06.58 (34.14)
 12 Ebel, Bryce D             19 Golden Knights-LE    2:04.60    2:10.31  
                  27.28     1:00.14 (32.86)     1:34.66 (34.52)     2:10.31 (35.65)
 13 Miller, Caleb J           19 Grove City-AM             NT    2:12.51  
                  28.33     1:00.37 (32.04)     1:34.21 (33.84)     2:12.51 (38.30)
 14 Hancock, James A          18 Grove City-AM             NT    2:12.52  
                  28.12     1:00.31 (32.19)     1:35.42 (35.11)     2:12.52 (37.10)
 15 McCarthy, Nick H          18 Grove City-AM             NT   x2:21.76  
                  29.21     1:06.04 (36.83)     1:44.43 (38.39)     2:21.76 (37.33)
 
Event 13  Women 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taraska, Silvija M        18 Golden Knights-LE      24.41      24.47  
  2 Moore, Inez M             22 Case Western-OH           NT      25.05  
  3 Hubert, Courteney E       21 Golden Knights-LE      25.08      25.25  
  4 Rega, Ashley M            19 Golden Knights-LE      25.00      25.30  
  5 McAfee, Emily G           18 Grove City-AM             NT      25.36  
  6 Eurich, Jenny T           22 Case Western-OH           NT      25.39  
  7 Weeden, Caity R           19 Rochester-NI              NT      25.50  
  8 N'Gambwa, Amina           18 Rochester-NI              NT      25.55  
  9 Reese, Rhiannon F         19 Case Western-OH           NT      25.65  
 10 Byer, Britt M             19 Grove City-AM             NT      25.70  
 11 Guarnieri, Sofia          18 Rochester-NI              NT      25.79  
 12 Decker, Renee A           20 Case Western-OH           NT     x26.08  
 13 Usher, Sydney M           18 Golden Knights-LE      26.16     x26.26  
 14 Andrews, Elizabeth R      19 Grove City-AM             NT      27.05  
 15 Jennings, Haley M         19 Grove City-AM             NT     x29.87  
 
Event 14  Men 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Weiser, Mike F            22 Golden Knights-LE      21.59      21.71  
  2 Hudgins, Oliver E         21 Case Western-OH           NT      21.73  
  2 Eason, Clark              19 Golden Knights-LE      21.43      21.73  
  4 Tomko, John S             23 Case Western-OH           NT      22.09  
  5 Villafranca, Evan J       21 Rochester-NI              NT      22.14  
  6 Aronson, Danny B          20 Rochester-NI              NT      22.17  
  7 Fan, Tiger                18 Case Western-OH           NT      22.28  
  8 Gwynn, Brett N            22 Grove City-AM             NT      22.47  
  9 Ekas, Derek               18 Golden Knights-LE      22.66      22.84  
 10 Mahoney, Brendan P        19 Golden Knights-LE      22.14     x22.88  
 11 Lemley, Christopher D     18 Case Western-OH           NT     x23.01  
 12 Wakefield, Joshua P       20 Grove City-AM             NT      23.05  
 13 Reynolds, Devin R         19 Grove City-AM             NT      23.13  
 14 Rosenkranz, Erik W        22 Rochester-NI              NT      23.20  
 15 Albuquerque, Eric R       20 Rochester-NI              NT     x23.91  
 16 Newhard, Mark D           22 Grove City-AM             NT     x24.84  
 
Event 15  Women 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Clifford, Lauren          18 Golden Knights-LE     223.75     221.30  
  2 Hortness, Brooke A        22 Case Western-OH           NP     217.85  
  3 Hayward, Paige            20 Rochester-NI              NP     203.65  
  4 Anderson, Sydney J        21 Case Western-OH           NP     170.15  
  5 Zhang, Jenna              19 Rochester-NI              NP     167.30  
  6 Alkalay, Adi              19 Case Western-OH           NP     156.75  
  7 Tan, Miriam R             19 Grove City-AM             NP     133.45  
  8 Schmidt, Erin E           19 Grove City-AM             NP     122.40  
  9 McIntyre, Becca C         21 Grove City-AM             NP     108.00  
 
Event 16  Men 1 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Savchik, Stephen          19 Rochester-NI              NP     282.95  
  2 Yuzik, Cassiel S          17 Case Western-OH           NP     227.20  
  3 Garich, Ryan              18 Golden Knights-LE     215.70     221.35  
  4 Fox, Mark J               18 Case Western-OH           NP     194.15  
  5 Shanks, Jared R           20 Case Western-OH           NP     192.10  
  6 Archibald-Gutshall, Samu  21 Grove City-AM             NP     177.45  
  7 Galla, Zach               19 Golden Knights-LE     153.80     160.20  
  8 Morrissey, Paul A         19 Grove City-AM             NP     137.40  
  9 Yaich, Gabe J             19 Grove City-AM             NP     118.75  
 
Event 17  Women 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Taraska, Silvija M        18 Golden Knights-LE      54.45      53.70  
                  25.89       53.70 (27.81)                                        
  2 Selznick, Becca E         21 Rochester-NI              NT      54.16  
                  25.93       54.16 (28.23)                                        
  3 Hubert, Courteney E       21 Golden Knights-LE      54.81      54.48  
                  26.64       54.48 (27.84)                                        
  4 Kottakis, Celia P         18 Golden Knights-LE      54.76      54.90  
                  26.34       54.90 (28.56)                                        
  5 Rega, Ashley M            19 Golden Knights-LE      55.92     x55.34  
                  26.26       55.34 (29.08)                                        
  6 Moore, Inez M             22 Case Western-OH           NT      55.92  
                  26.65       55.92 (29.27)                                        
  7 Guarnieri, Sofia          18 Rochester-NI              NT      56.25  
                  26.85       56.25 (29.40)                                        
  8 Holmberg, Kelsey R        20 Case Western-OH           NT      56.36  
                  27.23       56.36 (29.13)                                        
  9 McAfee, Emily G           18 Grove City-AM             NT      56.78  
                  27.26       56.78 (29.52)                                        
 10 Decker, Renee A           20 Case Western-OH           NT      56.89  
                  27.41       56.89 (29.48)                                        
 11 Kearney, Shannon          18 Rochester-NI              NT      57.56  
                  27.65       57.56 (29.91)                                        
 12 Homack, Lauren E          20 Case Western-OH           NT     x57.79  
                  27.31       57.79 (30.48)                                        
 13 Brzac, Emily              17 Rochester-NI              NT     x57.93  
                  27.66       57.93 (30.27)                                        
 14 Shoemaker, Hannah I       21 Grove City-AM             NT      58.42  
                  27.96       58.42 (30.46)                                        
 15 Scalise, Alliefair D      18 Grove City-AM             NT      58.86  
                  28.02       58.86 (30.84)                                        
 16 Andrews, Elizabeth R      19 Grove City-AM             NT   x1:02.18  
                  29.78     1:02.18 (32.40)                                        
 
Event 18  Men 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hamilton, Drew P          21 Case Western-OH           NT      48.06  
                  23.18       48.06 (24.88)                                        
  2 Engel, Luke A             19 Golden Knights-LE      48.19      48.33  
                  23.23       48.33 (25.10)                                        
  3 Dickhudt, Rhys J          20 Grove City-AM             NT      48.89  
                  23.78       48.89 (25.11)                                        
  4 Eason, Clark              19 Golden Knights-LE      49.83      49.14  
                  23.31       49.14 (25.83)                                        
  5 Aronson, Danny B          20 Rochester-NI              NT      49.16  
                  23.56       49.16 (25.60)                                        
  6 Sonheim, Eric W           19 Rochester-NI              NT      49.17  
                  23.85       49.17 (25.32)                                        
  7 Weiser, Mike F            22 Golden Knights-LE      48.72      49.25  
                  23.25       49.25 (26.00)                                        
  8 Tomko, John S             23 Case Western-OH           NT      49.37  
                  23.65       49.37 (25.72)                                        
  9 Ekas, Derek               18 Golden Knights-LE      49.84     x50.45  
                  24.39       50.45 (26.06)                                        
 10 Wakefield, Joshua P       20 Grove City-AM             NT      50.86  
                  24.95       50.86 (25.91)                                        
 11 Reynolds, Devin R         19 Grove City-AM             NT      51.60  
                  25.03       51.60 (26.57)                                        
 12 Dennis, Joshua R          19 Rochester-NI              NT      51.68  
                  24.80       51.68 (26.88)                                        
 13 Lemley, Christopher D     18 Case Western-OH           NT      52.06  
                  24.88       52.06 (27.18)                                        
 14 Roeseler, Stefan A        22 Case Western-OH           NT     x52.07  
                  24.95       52.07 (27.12)                                        
 15 Weinland, Josh G          19 Grove City-AM             NT     x53.49  
                  25.47       53.49 (28.02)                                        
 16 Bethlendy, Liam           18 Rochester-NI              NT     x53.52  
                  25.53       53.52 (27.99)                                        
 
Event 19  Women 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mestha, Suhan L           20 Case Western-OH           NT    2:06.42  
                  30.07     1:02.09 (32.02)     1:33.79 (31.70)     2:06.42 (32.63)
  2 VonFeldt, Catilyn A       18 Case Western-OH           NT    2:09.30  
                  30.26     1:03.02 (32.76)     1:36.88 (33.86)     2:09.30 (32.42)
  3 Bartlett, Kelsey          18 Rochester-NI              NT    2:09.63  
                  31.11     1:03.94 (32.83)     1:36.97 (33.03)     2:09.63 (32.66)
  4 Kumaran, Bhavya L         20 Case Western-OH           NT    2:12.72  
                  30.93     1:04.60 (33.67)     1:38.66 (34.06)     2:12.72 (34.06)
  5 Favret, Samantha M        22 Golden Knights-LE    2:14.58    2:13.06  
                  30.61     1:04.26 (33.65)     1:39.05 (34.79)     2:13.06 (34.01)
  6 Schmitz, Sammie O         20 Golden Knights-LE    2:14.18    2:15.30  
                  31.21     1:04.81 (33.60)     1:39.79 (34.98)     2:15.30 (35.51)
  7 Hughes, Erica M           19 Rochester-NI              NT    2:15.49  
                  30.61     1:04.10 (33.49)     1:39.52 (35.42)     2:15.49 (35.97)
  8 Byer, Britt M             19 Grove City-AM             NT    2:15.90  
                  32.05     1:06.74 (34.69)     1:41.59 (34.85)     2:15.90 (34.31)
  9 Herman, Julia T           21 Rochester-NI              NT    2:17.58  
                  32.52     1:07.63 (35.11)     1:43.10 (35.47)     2:17.58 (34.48)
 10 Pearce, Kiersten E        18 Golden Knights-LE    2:17.78    2:18.65  
                  32.40     1:07.19 (34.79)     1:43.26 (36.07)     2:18.65 (35.39)
 11 Puthoff, Amanda           19 Golden Knights-LE    2:22.46   x2:20.70  
                  33.72     1:09.88 (36.16)     1:46.74 (36.86)     2:20.70 (33.96)
 12 Love, Olivia M            18 Case Western-OH           NT   x2:20.90  
                  34.20     1:10.26 (36.06)     1:45.56 (35.30)     2:20.90 (35.34)
 13 Shannon, Sydney R         19 Rochester-NI              NT   x2:21.78  
                  33.05     1:08.81 (35.76)     1:45.22 (36.41)     2:21.78 (36.56)
 14 Hutzelmann, Denali M      18 Grove City-AM             NT    2:26.86  
                  33.28     1:10.91 (37.63)     1:49.70 (38.79)     2:26.86 (37.16)
 15 Russell, Heather L        18 Grove City-AM             NT    2:28.46  
                  34.66     1:12.07 (37.41)     1:50.25 (38.18)     2:28.46 (38.21)
 16 Emmons, Anna E            19 Grove City-AM             NT   x2:34.43  
                  37.73   1:56.92 (1:19.19)     2:34.44 (37.52)         2:34.43 ( )
 
Event 20  Men 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hudgins, Oliver E         21 Case Western-OH           NT    1:56.73  
                  27.36       56.47 (29.11)     1:27.12 (30.65)     1:56.73 (29.61)
  2 McDonald, Will J          19 Case Western-OH           NT    1:56.94  
                  27.95       57.67 (29.72)     1:27.91 (30.24)     1:56.94 (29.03)
  3 Feirouz, Eric B           20 Rochester-NI              NT    1:57.06  
                  28.04       57.75 (29.71)     1:27.77 (30.02)     1:57.06 (29.29)
  4 Collins, Allan J          21 Golden Knights-LE    1:59.73    1:58.91  
                  28.09       58.57 (30.48)     1:29.16 (30.59)     1:58.91 (29.75)
  5 Hoselton, Dane P          20 Grove City-AM             NT    2:00.98  
                  28.20       58.30 (30.10)     1:29.24 (30.94)     2:00.98 (31.74)
  6 Barclay, Kyle W           18 Case Western-OH           NT    2:01.73  
                  28.94       59.49 (30.55)     1:30.85 (31.36)     2:01.73 (30.88)
  7 Moosa, Michael J          19 Grove City-AM             NT    2:02.48  
                  28.23       59.36 (31.13)     1:31.44 (32.08)     2:02.48 (31.04)
  8 Virgile, Connor P         21 Rochester-NI              NT    2:02.54  
                  28.81     1:00.01 (31.20)     1:31.73 (31.72)     2:02.54 (30.81)
  9 Alexander, Jason S        20 Grove City-AM             NT    2:02.91  
                  28.44       59.36 (30.92)     1:31.05 (31.69)     2:02.91 (31.86)
 10 Chang, Eric               19 Rochester-NI              NT    2:03.58  
                  27.86       58.54 (30.68)     1:30.70 (32.16)     2:03.58 (32.88)
 11 Werstler, Zachary B       18 Golden Knights-LE    2:04.26    2:04.21  
                  29.81     1:01.07 (31.26)     1:32.92 (31.85)     2:04.21 (31.29)
 12 Okada da Silva, Vinicius  19 Case Western-OH           NT   x2:06.25  
                  28.50     1:00.10 (31.60)     1:32.92 (32.82)     2:06.25 (33.33)
 13 Meisner, JT T             19 Golden Knights-LE    2:10.00    2:14.32  
                  31.00     1:04.89 (33.89)     1:40.23 (35.34)     2:14.32 (34.09)
 14 Miller, Broc D            21 Rochester-NI              NT   x2:16.31  
                  33.35     1:08.11 (34.76)     1:42.38 (34.27)     2:16.31 (33.93)
 15 Belack, Matt J            20 Grove City-AM             NT   x2:18.19  
                  32.35     1:07.70 (35.35)     1:43.13 (35.43)     2:18.19 (35.06)
 
Event 21  Women 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jackson, Monica A         19 Rochester-NI              NT    2:30.04  
                  34.44     1:12.72 (38.28)     1:51.45 (38.73)     2:30.04 (38.59)
  2 Driscoll, Brynn M         18 Golden Knights-LE    2:40.76    2:30.94  
                  33.37     1:11.45 (38.08)     1:50.58 (39.13)     2:30.94 (40.36)
  3 Dudenhoeffer, Caroline R  18 Case Western-OH           NT    2:32.31  
                  34.14     1:12.73 (38.59)     1:52.23 (39.50)     2:32.31 (40.08)
  4 Taekman, Sarah A          19 Case Western-OH           NT    2:32.70  
                  35.29     1:14.47 (39.18)     1:53.90 (39.43)     2:32.70 (38.80)
  5 Ver Voort, Julia R        19 Case Western-OH           NT    2:32.90  
                  34.23     1:13.87 (39.64)     1:54.15 (40.28)     2:32.90 (38.75)
  6 Taraska, Lilija K         18 Golden Knights-LE    2:34.56    2:33.02  
                  34.27     1:13.20 (38.93)     1:52.94 (39.74)     2:33.02 (40.08)
  7 Crutcher, Megan C         20 Grove City-AM             NT    2:33.11  
                  34.60     1:14.00 (39.40)     1:53.53 (39.53)     2:33.11 (39.58)
  8 Simoneau, Alexa M         20 Case Western-OH           NT   x2:33.82  
                  34.76     1:13.93 (39.17)     1:54.03 (40.10)     2:33.82 (39.79)
  9 Froebel, Kaylyn A         19 Grove City-AM             NT    2:39.50  
                  35.71     1:16.34 (40.63)     1:57.75 (41.41)     2:39.50 (41.75)
 10 Wendelschaefer, Kimmi S   19 Grove City-AM             NT    2:39.82  
                  35.81     1:16.34 (40.53)     1:58.16 (41.82)     2:39.82 (41.66)
 11 Gunawardane, Shivi        18 Rochester-NI              NT    2:40.31  
                  36.11     1:16.29 (40.18)     1:57.70 (41.41)     2:40.31 (42.61)
 12 Geller, Tori              19 Rochester-NI              NT    2:40.76  
                  35.20     1:15.38 (40.18)     1:57.50 (42.12)     2:40.76 (43.26)
 13 Gazica, Sarah E           21 Grove City-AM             NT   x3:01.41  
                  40.61     1:26.51 (45.90)     2:13.64 (47.13)     3:01.41 (47.77)
 
Event 22  Men 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schmidt, Brody B          20 Case Western-OH           NT    2:14.13  
                  30.73     1:04.92 (34.19)     1:39.77 (34.85)     2:14.13 (34.36)
  2 Rose, Evan N              21 Case Western-OH           NT    2:15.31  
                  31.20     1:05.81 (34.61)     1:40.40 (34.59)     2:15.31 (34.91)
  2 Liu, Jonathan W           18 Case Western-OH           NT    2:15.31  
                  30.66     1:05.23 (34.57)     1:39.83 (34.60)     2:15.31 (35.48)
  4 Fan, Arlen E              21 Rochester-NI              NT    2:15.94  
                  30.82     1:06.15 (35.33)     1:41.01 (34.86)     2:15.94 (34.93)
  5 Quinn, A.J. J             19 Case Western-OH           NT   x2:17.08  
                  30.86     1:05.57 (34.71)     1:41.48 (35.91)     2:17.08 (35.60)
  6 Markey, Miles W           20 Rochester-NI              NT    2:19.99  
                  30.50     1:05.67 (35.17)     1:42.37 (36.70)     2:19.99 (37.62)
  7 Booth, Eric D             19 Golden Knights-LE    2:16.26    2:20.08  
                  30.93     1:06.49 (35.56)     1:42.29 (35.80)     2:20.08 (37.79)
  8 Slate, Ben A              21 Grove City-AM             NT    2:22.01  
                  31.53     1:08.00 (36.47)     1:45.06 (37.06)     2:22.01 (36.95)
  9 Garich, Scotty S          21 Golden Knights-LE    2:26.76    2:26.55  
                  32.22     1:09.18 (36.96)     1:47.22 (38.04)     2:26.55 (39.33)
 10 Kraus, Tony J             19 Grove City-AM             NT    2:26.66  
                  32.37     1:09.37 (37.00)     1:48.35 (38.98)     2:26.66 (38.31)
 11 Alldritt, Samuel          18 Rochester-NI              NT    2:29.14  
                  33.64     1:11.99 (38.35)     1:51.63 (39.64)     2:29.14 (37.51)
 12 Rose, Nathan D            20 Grove City-AM             NT    2:29.32  
                  33.63     1:11.65 (38.02)     1:50.59 (38.94)     2:29.32 (38.73)
 13 Neale, Noah               18 Rochester-NI              NT   x2:30.86  
                  33.20     1:11.75 (38.55)     1:51.94 (40.19)     2:30.86 (38.92)
 14 Davis, Jake T             18 Grove City-AM             NT   x2:43.16  
                  35.40     1:14.98 (39.58)     1:58.61 (43.63)     2:43.16 (44.55)
 
Event 23  Women 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vaccaro, Sophia R         18 Case Western-OH           NT    5:23.75  
                  29.50     1:01.99 (32.49)     1:34.72 (32.73)     2:07.75 (33.03)
        2:40.67 (32.92)     3:13.82 (33.15)     3:46.98 (33.16)     4:19.80 (32.82)
        4:52.17 (32.37)     5:23.75 (31.58)                                        
  2 Pritchard, Jill M         19 Golden Knights-LE    5:31.02    5:24.84  
                  29.48     1:02.29 (32.81)     1:35.50 (33.21)     2:08.68 (33.18)
        2:42.01 (33.33)     3:15.56 (33.55)     3:48.65 (33.09)     4:21.38 (32.73)
        4:53.80 (32.42)     5:24.84 (31.04)                                        
  3 Minigell, Tess M          20 Rochester-NI              NT    5:26.42  
                  29.61     1:01.78 (32.17)     1:34.54 (32.76)     2:07.24 (32.70)
        2:39.98 (32.74)     3:12.82 (32.84)     3:45.69 (32.87)     4:19.78 (34.09)
        4:53.38 (33.60)     5:26.42 (33.04)                                        
  4 Ruppart, Vanya S          18 Case Western-OH           NT    5:28.76  
                  29.18     1:01.73 (32.55)     1:34.80 (33.07)     2:07.98 (33.18)
        2:41.02 (33.04)     3:14.03 (33.01)     3:47.64 (33.61)     4:21.72 (34.08)
        4:55.70 (33.98)     5:28.76 (33.06)                                        
  5 Picchione, Sienna M       19 Case Western-OH           NT    5:30.46  
                  29.62     1:03.06 (33.44)     1:36.25 (33.19)     2:09.80 (33.55)
        2:43.15 (33.35)     3:16.34 (33.19)     3:49.89 (33.55)     4:23.53 (33.64)
        4:57.45 (33.92)     5:30.46 (33.01)                                        
  6 Dowd, Emma                18 Rochester-NI              NT    5:30.50  
                  29.39     1:02.56 (33.17)     1:36.21 (33.65)     2:09.93 (33.72)
        2:43.54 (33.61)     3:17.15 (33.61)     3:50.87 (33.72)     4:24.99 (34.12)
        4:58.72 (33.73)     5:30.50 (31.78)                                        
  7 Weeden, Caity R           19 Rochester-NI              NT    5:33.07  
                  30.26     1:04.13 (33.87)     1:38.26 (34.13)     2:12.11 (33.85)
        2:46.12 (34.01)     3:19.88 (33.76)     3:53.38 (33.50)     4:27.18 (33.80)
        5:00.77 (33.59)     5:33.07 (32.30)                                        
  8 Usher, Sydney M           18 Golden Knights-LE         NT    5:43.87  
                  29.99     1:05.39 (35.40)     1:41.63 (36.24)     2:17.21 (35.58)
        2:52.15 (34.94)     3:26.40 (34.25)     4:01.57 (35.17)     4:35.74 (34.17)
        5:10.00 (34.26)     5:43.87 (33.87)                                        
  9 Bently, Leona E           19 Grove City-AM             NT    5:44.39  
                  29.76     1:04.23 (34.47)     1:39.37 (35.14)     2:14.81 (35.44)
        2:50.35 (35.54)     3:25.70 (35.35)     4:00.60 (34.90)     4:35.75 (35.15)
        5:10.21 (34.46)     5:44.39 (34.18)                                        
 10 Williams, Makayla A       21 Golden Knights-LE    5:41.91    5:46.24  
                  30.13     1:03.95 (33.82)     1:38.69 (34.74)     2:13.57 (34.88)
        2:48.57 (35.00)     3:23.91 (35.34)     3:59.73 (35.82)     4:35.35 (35.62)
        5:11.33 (35.98)     5:46.24 (34.91)                                        
 11 Dessart, Abby             21 Case Western-OH           NT   x5:48.91  
                  30.29     1:03.50 (33.21)     1:37.65 (34.15)     2:12.89 (35.24)
        2:48.76 (35.87)     3:25.55 (36.79)     4:01.70 (36.15)     4:38.05 (36.35)
        5:14.19 (36.14)     5:48.91 (34.72)                                        
 12 Breckenridge, Jillian     20 Grove City-AM             NT    5:50.87  
                  30.90     1:05.82 (34.92)     1:41.63 (35.81)     2:17.31 (35.68)
        2:53.25 (35.94)     3:28.85 (35.60)     4:04.86 (36.01)     4:40.63 (35.77)
        5:16.17 (35.54)     5:50.87 (34.70)                                        
 13 Printz, Abigail           21 Golden Knights-LE    5:58.88   x5:53.20  
                  31.35     1:06.57 (35.22)     1:42.38 (35.81)     2:17.82 (35.44)
        2:53.58 (35.76)     3:30.01 (36.43)     4:06.77 (36.76)     4:43.36 (36.59)
        5:19.59 (36.23)     5:53.20 (33.61)                                        
 14 Bartlett, Brynna A        22 Grove City-AM             NT    5:54.43  
                  32.29     1:07.62 (35.33)     1:43.90 (36.28)     2:20.02 (36.12)
        2:55.74 (35.72)     3:32.28 (36.54)     4:08.38 (36.10)     4:44.77 (36.39)
        5:20.63 (35.86)     5:54.43 (33.80)                                        
 15 Mazoch, Amanda N          19 Grove City-AM             NT   x6:12.38  
                  32.21     1:08.49 (36.28)     1:45.13 (36.64)     2:22.42 (37.29)
        3:00.43 (38.01)     3:37.97 (37.54)     4:16.15 (38.18)     4:54.65 (38.50)
        5:33.82 (39.17)     6:12.38 (38.56)                                        
 
Event 24  Men 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brouwer, Calvin           18 Grove City-AM             NT    4:40.62  
                  25.16       52.81 (27.65)     1:21.06 (28.25)     1:50.04 (28.98)
        2:18.78 (28.74)     2:47.41 (28.63)     3:16.23 (28.82)     3:45.15 (28.92)
        4:13.49 (28.34)     4:40.62 (27.13)                                        
  2 Erichsen, Keith W         20 Case Western-OH           NT    4:53.15  
                  25.94       54.25 (28.31)     1:23.25 (29.00)     1:52.62 (29.37)
        2:22.18 (29.56)     2:52.37 (30.19)     3:22.73 (30.36)     3:53.19 (30.46)
        4:23.58 (30.39)     4:53.15 (29.57)                                        
  3 Marshall, Tom A           19 Golden Knights-LE    4:54.55    4:55.25  
                  26.71       56.14 (29.43)     1:26.28 (30.14)     1:56.64 (30.36)
        2:26.57 (29.93)     2:56.77 (30.20)     3:26.96 (30.19)     3:57.26 (30.30)
        4:26.63 (29.37)     4:55.25 (28.62)                                        
  4 Ebel, Bryce D             19 Golden Knights-LE    4:54.61    4:56.67  
                  26.70       55.89 (29.19)     1:25.98 (30.09)     1:56.79 (30.81)
        2:27.60 (30.81)     2:57.74 (30.14)     3:28.50 (30.76)     3:58.91 (30.41)
        4:28.66 (29.75)     4:56.67 (28.01)                                        
  5 Schwinn, Elliot J         21 Rochester-NI              NT    4:56.83  
                  26.78       56.22 (29.44)     1:26.54 (30.32)     1:56.85 (30.31)
        2:26.93 (30.08)     2:57.18 (30.25)     3:27.44 (30.26)     3:58.00 (30.56)
        4:28.04 (30.04)     4:56.83 (28.79)                                        
  6 Maxian, Ondrej S          21 Case Western-OH           NT    4:59.65  
                  27.24       56.92 (29.68)     1:27.47 (30.55)     1:58.07 (30.60)
        2:28.76 (30.69)     2:59.20 (30.44)     3:29.36 (30.16)     3:59.64 (30.28)
        4:29.67 (30.03)     4:59.65 (29.98)                                        
  7 Merriman, David A         22 Case Western-OH           NT    5:00.17  
                  27.04       56.86 (29.82)     1:27.15 (30.29)     1:58.27 (31.12)
        2:29.34 (31.07)     3:00.16 (30.82)     3:30.68 (30.52)     4:01.32 (30.64)
        4:31.82 (30.50)     5:00.17 (28.35)                                        
  8 Weidman, Eric J           19 Rochester-NI              NT    5:01.23  
                  26.83       56.13 (29.30)     1:26.01 (29.88)     1:56.52 (30.51)
        2:26.88 (30.36)     2:57.75 (30.87)     3:28.46 (30.71)     3:59.52 (31.06)
        4:30.51 (30.99)     5:01.23 (30.72)                                        
  9 Duffield, Andy J          18 Case Western-OH           NT   x5:02.38  
                  27.39       57.07 (29.68)     1:27.53 (30.46)     1:58.32 (30.79)
        2:29.26 (30.94)     3:00.13 (30.87)     3:31.12 (30.99)     4:01.92 (30.80)
        4:32.82 (30.90)     5:02.38 (29.56)                                        
 10 Werstler, Zachary B       18 Golden Knights-LE    5:07.27    5:08.28  
                  27.92       57.74 (29.82)     1:28.27 (30.53)     1:59.01 (30.74)
        2:30.06 (31.05)     3:01.61 (31.55)     3:33.87 (32.26)     4:05.99 (32.12)
        4:38.02 (32.03)     5:08.28 (30.26)                                        
 11 Moosa, Michael J          19 Grove City-AM             NT    5:13.31  
                  27.16       57.35 (30.19)     1:28.44 (31.09)     2:00.25 (31.81)
        2:32.06 (31.81)     3:04.30 (32.24)     3:37.00 (32.70)     4:09.54 (32.54)
        4:42.08 (32.54)     5:13.31 (31.23)                                        
 12 Pietroboni, Ashton J      20 Grove City-AM             NT    5:15.64  
                  28.57       59.71 (31.14)     1:31.85 (32.14)     2:03.79 (31.94)
        2:35.82 (32.03)     3:08.23 (32.41)     3:40.15 (31.92)     4:12.19 (32.04)
        4:44.39 (32.20)     5:15.64 (31.25)                                        
 13 Morgan, Ian T             21 Golden Knights-LE    5:16.79   x5:17.71  
                  28.52       59.37 (30.85)     1:31.02 (31.65)     2:03.40 (32.38)
        2:35.80 (32.40)     3:08.55 (32.75)     3:41.20 (32.65)     4:13.72 (32.52)
        4:46.25 (32.53)     5:17.71 (31.46)                                        
 14 Miller, Caleb J           19 Grove City-AM             NT   x5:22.06  
                  28.91     1:00.18 (31.27)     1:32.74 (32.56)     2:05.61 (32.87)
        2:38.76 (33.15)     3:12.32 (33.56)     3:45.58 (33.26)     4:19.40 (33.82)
        4:51.97 (32.57)     5:22.06 (30.09)                                        
 15 Kenworthy, Alin E         21 Rochester-NI              NT    5:28.59  
                  28.88     1:00.10 (31.22)     1:32.09 (31.99)     2:05.04 (32.95)
        2:39.42 (34.38)     3:14.20 (34.78)     3:49.58 (35.38)     4:24.23 (34.65)
        4:54.79 (30.56)     5:28.59 (33.80)                                        
 
Event 25  Women 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dassow, Anne Shirley S    19 Grove City-AM             NT      59.03  
                  27.91       59.03 (31.12)                                        
  2 Jackson, Monica A         19 Rochester-NI              NT      59.65  
                  27.83       59.65 (31.82)                                        
  3 Khare, Monica M           19 Case Western-OH           NT    1:00.22  
                  27.98     1:00.22 (32.24)                                        
  4 Terwilliger, Meghan N     21 Golden Knights-LE      58.23    1:00.35  
                  27.96     1:00.35 (32.39)                                        
  5 Crowley, Casey M          20 Case Western-OH           NT    1:01.73  
                  28.79     1:01.73 (32.94)                                        
  6 Cahalan, Shannon R        20 Rochester-NI              NT    1:02.21  
                  29.18     1:02.21 (33.03)                                        
  7 Kottakis, Celia P         18 Golden Knights-LE    1:02.55    1:02.36  
                  29.21     1:02.36 (33.15)                                        
  8 Rega, Ashley M            19 Golden Knights-LE    1:01.35    1:02.55  
                  28.56     1:02.55 (33.99)                                        
  9 Reese, Rhiannon F         19 Case Western-OH           NT    1:03.30  
                  29.65     1:03.30 (33.65)                                        
 10 Thayer, Annie M           21 Rochester-NI              NT    1:03.32  
                  29.58     1:03.32 (33.74)                                        
 11 Ledyard, Danielle A       19 Grove City-AM             NT    1:03.81  
                  29.76     1:03.81 (34.05)                                        
 12 Gardiner, Alyssa M        20 Rochester-NI              NT   x1:04.30  
                  29.73     1:04.30 (34.57)                                        
 13 Hutzelmann, Denali M      18 Grove City-AM             NT    1:05.60  
                  29.88     1:05.60 (35.72)                                        
 14 Sept, Corri E             19 Case Western-OH           NT   x1:06.45  
                  30.49     1:06.45 (35.96)                                        
 15 Robison, Mary E           21 Grove City-AM             NT   x1:07.59  
                  31.99     1:07.59 (35.60)                                        
 
Event 26  Men 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pang, Aaron Y             21 Case Western-OH           NT      52.14  
                  24.56       52.14 (27.58)                                        
  2 Davis, Cole A             22 Golden Knights-LE      53.06      52.91  
                  24.91       52.91 (28.00)                                        
  3 Engel, Luke A             19 Golden Knights-LE      52.90      53.28  
                  24.81       53.28 (28.47)                                        
  4 Dickhudt, Rhys J          20 Grove City-AM             NT      53.49  
                  25.14       53.49 (28.35)                                        
  5 Kizek, Dominic J          21 Case Western-OH           NT      53.55  
                  25.04       53.55 (28.51)                                        
  6 Allon, Joshua             18 Rochester-NI              NT      53.64  
                  24.95       53.64 (28.69)                                        
  7 Gwynn, Brett N            22 Grove City-AM             NT      54.03  
                  24.30       54.03 (29.73)                                        
  8 Smith, Logan T            21 Case Western-OH           NT      54.05  
                  25.47       54.05 (28.58)                                        
  9 Donovan, Noah B           21 Golden Knights-LE      55.64      55.03  
                  25.84       55.03 (29.19)                                        
 10 Villafranca, Evan J       21 Rochester-NI              NT      55.43  
                  25.02       55.43 (30.41)                                        
 11 Woerner, Jakob A          18 Case Western-OH           NT     x55.55  
                  26.23       55.55 (29.32)                                        
 12 Hancock, James A          18 Grove City-AM             NT      56.03  
                  25.87       56.03 (30.16)                                        
 13 Albuquerque, Eric R       20 Rochester-NI              NT      59.17  
                  26.98       59.17 (32.19)                                        
 14 Lim, Nicholas             22 Rochester-NI              NT     x59.88  
                  27.11       59.88 (32.77)                                        
 15 Newhard, Mark D           22 Grove City-AM             NT   x1:02.53  
                  28.14     1:02.53 (34.39)                                        
 
Event 27  Women 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hortness, Brooke A        22 Case Western-OH           NP     226.45  
  2 Zhang, Jenna              19 Rochester-NI              NP     194.75  
  3 Hayward, Paige            20 Rochester-NI              NP     194.60  
  4 Anderson, Sydney J        21 Case Western-OH           NP     176.20  
  5 Schmidt, Erin E           19 Grove City-AM             NP     151.00  
 
Event 28  Men 3 mtr Diving
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Savchik, Stephen          19 Rochester-NI              NP     298.20  
  2 Yuzik, Cassiel S          17 Case Western-OH           NP     211.00  
  3 Fox, Mark J               18 Case Western-OH           NP     196.95  
  4 Shanks, Jared R           20 Case Western-OH           NP     190.30  
  5 Archibald-Gutshall, Samu  21 Grove City-AM             NP     156.25  
  6 Morrissey, Paul A         19 Grove City-AM             NP     145.00  
 
Event 29  Women 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Picchione, Olivia G       19 Case Western-OH           NT    2:14.83  
                  28.73     1:03.18 (34.45)     1:43.49 (40.31)     2:14.83 (31.34)
  2 N'Gambwa, Amina           18 Rochester-NI              NT    2:15.85  
                  29.13     1:03.56 (34.43)     1:44.55 (40.99)     2:15.85 (31.30)
  3 Hixenbaugh, Aleah B       19 Case Western-OH           NT    2:17.12  
                  29.75     1:05.67 (35.92)     1:45.63 (39.96)     2:17.12 (31.49)
  4 Driscoll, Brynn M         18 Golden Knights-LE    2:18.71    2:17.27  
                  29.40     1:06.71 (37.31)     1:45.67 (38.96)     2:17.27 (31.60)
  5 Miller, Mary Katherine K  22 Case Western-OH           NT    2:19.00  
                  29.64     1:05.09 (35.45)     1:46.39 (41.30)     2:19.00 (32.61)
  6 Dudenhoeffer, Caroline R  18 Case Western-OH           NT   x2:19.46  
                  30.18     1:06.99 (36.81)     1:47.84 (40.85)     2:19.46 (31.62)
  7 Cook, Anna                18 Rochester-NI              NT    2:19.94  
                  29.55     1:06.54 (36.99)     1:46.82 (40.28)     2:19.94 (33.12)
  8 Favret, Samantha M        22 Golden Knights-LE         NT    2:20.26  
                  29.92     1:04.26 (34.34)     1:48.05 (43.79)     2:20.26 (32.21)
  9 Crutcher, Megan C         20 Grove City-AM             NT    2:21.14  
                  30.09     1:08.76 (38.67)     1:47.79 (39.03)     2:21.14 (33.35)
 10 Taraska, Lilija K         18 Golden Knights-LE    2:19.86    2:21.86  
                  29.74     1:07.83 (38.09)     1:48.76 (40.93)     2:21.86 (33.10)
 11 Gunawardane, Shivi        18 Rochester-NI              NT    2:25.71  
                  32.18     1:09.86 (37.68)     1:50.63 (40.77)     2:25.71 (35.08)
 12 Scalise, Alliefair D      18 Grove City-AM             NT    2:27.21  
                  30.73     1:07.89 (37.16)     1:52.27 (44.38)     2:27.21 (34.94)
 13 Froebel, Kaylyn A         19 Grove City-AM             NT    2:30.16  
                  30.90     1:11.39 (40.49)     1:53.18 (41.79)     2:30.16 (36.98)
 14 Ross, Abby G              19 Grove City-AM             NT   x2:30.29  
                  31.77     1:11.00 (39.23)     1:55.85 (44.85)     2:30.29 (34.44)
 
Event 30  Men 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age School                  Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hamilton, Drew P          21 Case Western-OH           NT    1:59.34  
                  25.93       57.17 (31.24)     1:31.42 (34.25)     1:59.34 (27.92)
  2 Pang, Aaron Y             21 Case Western-OH           NT    1:59.91  
                  25.94       56.92 (30.98)     1:32.08 (35.16)     1:59.91 (27.83)
  3 Feirouz, Eric B           20 Rochester-NI              NT    2:01.14  
                  25.54       55.71 (30.17)     1:31.69 (35.98)     2:01.14 (29.45)
  4 Pierre, James J           19 Case Western-OH           NT    2:02.95  
                  25.81       57.43 (31.62)     1:33.85 (36.42)     2:02.95 (29.10)
  5 Hoselton, Dane P          20 Grove City-AM             NT    2:03.08  
                  26.02       57.31 (31.29)     1:33.95 (36.64)     2:03.08 (29.13)
  6 Booth, Eric D             19 Golden Knights-LE    2:02.37    2:03.34  
                  26.94       59.94 (33.00)     1:35.53 (35.59)     2:03.34 (27.81)
  7 Chang, Eric               19 Rochester-NI              NT    2:04.23  
                  25.45       57.20 (31.75)     1:34.81 (37.61)     2:04.23 (29.42)
  8 Davis, Cole A             22 Golden Knights-LE    2:04.94    2:04.97  
                  25.85       57.94 (32.09)     1:35.35 (37.41)     2:04.97 (29.62)
  9 Markey, Miles W           20 Rochester-NI              NT    2:05.52  
                  26.36       59.73 (33.37)     1:35.47 (35.74)     2:05.52 (30.05)
 10 Fan, Arlen E              21 Rochester-NI              NT   x2:08.49  
                  28.02     1:02.46 (34.44)     1:37.41 (34.95)     2:08.49 (31.08)
 11 Anibal, James T           19 Case Western-OH           NT   x2:08.69  
                  26.76       59.54 (32.78)     1:37.11 (37.57)     2:08.69 (31.58)
 12 Donovan, Noah B           21 Golden Knights-LE    2:06.87    2:09.96  
                  26.61     1:01.17 (34.56)     1:39.68 (38.51)     2:09.96 (30.28)
 13 Alexander, Jason S        20 Grove City-AM             NT    2:10.87  
                  27.38     1:00.17 (32.79)     1:40.20 (40.03)     2:10.87 (30.67)
 14 Kraus, Tony J             19 Grove City-AM             NT    2:14.03  
                  28.41     1:03.94 (35.53)     1:42.48 (38.54)     2:14.03 (31.55)
 15 Rose, Nathan D            20 Grove City-AM             NT   x2:20.17  
                  29.82     1:07.31 (37.49)     1:45.62 (38.31)     2:20.17 (34.55)
 
Event 31  Women 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Case Western Reserve Universit-OH  'A'                 NT    1:39.26  
     1) Mestha, Suhan L 20              2) VonFeldt, Catilyn A 18         
     3) Reese, Rhiannon F 19            4) Moore, Inez M 22               
                  24.01       48.95 (24.94)     1:14.37 (25.42)     1:39.26 (24.89)
  2 Gannon University-LE  'A'                         1:40.50    1:40.16  
     1) Hubert, Courteney E 21          2) Rega, Ashley M 19              
     3) Kottakis, Celia P 18            4) Taraska, Silvija M 18          
                  25.30       50.67 (25.37)     1:15.70 (25.03)     1:40.16 (24.46)
  3 University of Rochester-NI  'A'                        NT    1:41.82  
     1) Selznick, Becca E 21            2) Guarnieri, Sofia 18            
     3) Weeden, Caity R 19              4) Hughes, Erica M 19             
                  25.30       50.99 (25.69)     1:16.48 (25.49)     1:41.82 (25.34)
  4 Case Western Reserve Universit-OH  'B'                 NT    1:42.44  
     1) Kumaran, Bhavya L 20            2) Picchione, Olivia G 19         
     3) Decker, Renee A 20              4) Eurich, Jenny T 22             
                  25.53       51.08 (25.55)     1:16.80 (25.72)     1:42.44 (25.64)
  5 Case Western Reserve Universit-OH  'C'                 NT   x1:43.45  
     1) Ver Voort, Julia R 19           2) Khare, Monica M 19             
     3) Homack, Lauren E 20             4) Ruppart, Vanya S 18            
                  25.51       51.84 (26.33)     1:17.84 (26.00)     1:43.45 (25.61)
  6 Grove City College-AM  'A'                             NT    1:43.69  
     1) Ledyard, Danielle A 19          2) Bently, Leona E 19             
     3) McAfee, Emily G 18              4) Byer, Britt M 19               
                  26.44       52.95 (26.51)     1:17.95 (25.00)     1:43.69 (25.74)
  7 University of Rochester-NI  'B'                        NT    1:46.03  
     1) Dowd, Emma 18                   2) Shannon, Sydney R 19           
     3) Kearney, Shannon 18             4) Brzac, Emily 17                
                  26.41       53.44 (27.03)     1:19.83 (26.39)     1:46.03 (26.20)
  8 Gannon University-LE  'B'                              NT    1:46.81  
     1) Hammond, Kyra M 19              2) Pritchard, Jill M 19           
     3) Usher, Sydney M 18              4) Lingg, Rory J 18               
                  27.91       53.78 (25.87)     1:20.35 (26.57)     1:46.81 (26.46)
  9 Gannon University-LE  'C'                              NT   x1:48.26  
     1) Haskins, Mckenna                2) Pearce, Kiersten E 18          
     3) Puthoff, Amanda 19              4) Williams, Makayla A 21         
                  28.07       54.92 (26.85)     1:20.84 (25.92)     1:48.26 (27.42)
 10 University of Rochester-NI  'C'                        NT   x1:50.98  
     1) Cahalan, Shannon R 20           2) Bartlett, Kelsey 18            
     3) Werwaiss, Abigail 18            4) Gardiner, Alyssa M 20          
                  28.26       55.71 (27.45)     1:24.07 (28.36)     1:50.98 (26.91)
 11 Case Western Reserve Universit-OH  'D'                 NT   x1:51.23  
     1) Segel, Becca N 19               2) Gorski, Kaitlyn M 22           
     3) Sept, Corri E 19                4) Zeidan, Karine C 20            
                  26.71       55.06 (28.35)     1:23.30 (28.24)     1:51.23 (27.93)
 12 Grove City College-AM  'B'                             NT    1:51.56  
     1) Wendelschaefer, Kimmi S 19      2) Noll, Abby R 21                
     3) Russell, Heather L 18           4) Andrews, Elizabeth R 19        
                  28.30       55.55 (27.25)     1:23.55 (28.00)     1:51.56 (28.01)
 13 Grove City College-AM  'C'                             NT   x1:56.64  
     1) Haley, Sarah J 21               2) Bartlett, Brynna A 22          
     3) Breckenridge, Jillian 20        4) Robison, Mary E 21             
                  28.71       57.71 (29.00)     1:27.14 (29.43)     1:56.64 (29.50)
 14 Grove City College-AM  'D'                             NT   x2:02.02  
     1) Mazoch, Amanda N 19             2) Stockschlaeder, Gretchen E 20  
     3) Gazica, Sarah E 21              4) Jennings, Haley M 19           
                  30.60     1:00.26 (29.66)     1:31.95 (31.69)     2:02.02 (30.07)
 
Event 32  Men 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    School                                               Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gannon University-LE  'A'                         1:26.26    1:26.09  
     1) Engel, Luke A 19                2) Weiser, Mike F 22              
     3) Collins, Allan J 21             4) Eason, Clark 19                
                  22.03       43.31 (21.28)     1:05.03 (21.72)     1:26.09 (21.06)
  2 Case Western Reserve Universit-OH  'A'                 NT    1:27.22  
     1) Hudgins, Oliver E 21            2) Tomko, John S 23               
     3) Fan, Tiger 18                   4) Hamilton, Drew P 21            
                  21.67       43.55 (21.88)     1:05.41 (21.86)     1:27.22 (21.81)
  3 University of Rochester-NI  'A'                        NT    1:28.34  
     1) Villafranca, Evan J 21          2) Allon, Joshua 18               
     3) Sonheim, Eric W 19              4) Aronson, Danny B 20            
                  22.30       44.30 (22.00)     1:06.93 (22.63)     1:28.34 (21.41)
  4 Grove City College-AM  'A'                             NT    1:28.55  
     1) Dickhudt, Rhys J 20             2) Wakefield, Joshua P 20         
     3) Gwynn, Brett N 22               4) Brouwer, Calvin 18             
                  22.42       44.66 (22.24)     1:06.47 (21.81)     1:28.55 (22.08)
  5 Gannon University-LE  'B'                              NT    1:29.79  
     1) Mahoney, Brendan P 19           2) Ebel, Bryce D 19               
     3) Marshall, Tom A 19              4) Skrzypczak, Maciej 21          
                  23.28       45.98 (22.70)     1:07.80 (21.82)     1:29.79 (21.99)
  6 Case Western Reserve Universit-OH  'B'                 NT    1:29.93  
     1) Smith, Logan T 21               2) Kizek, Dominic J 21            
     3) Pierre, James J 19              4) Schmidt, Brody B 20            
                  22.94       45.15 (22.21)     1:08.06 (22.91)     1:29.93 (21.87)
  7 Case Western Reserve Universit-OH  'C'                 NT   x1:33.67  
     1) Weinman, Dakota E 18            2) Lemley, Christopher D 18       
     3) Roeseler, Stefan A 22           4) Rose, Eli S 19                 
                  23.48       46.82 (23.34)     1:09.96 (23.14)     1:33.67 (23.71)
  8 University of Rochester-NI  'B'                        NT    1:34.81  
     1) Rosenkranz, Erik W 22           2) Kenworthy, Alin E 21           
     3) Albuquerque, Eric R 20          4) Dennis, Joshua R 19            
                  23.21       47.49 (24.28)     1:11.46 (23.97)     1:34.81 (23.35)
  9 University of Rochester-NI  'C'                        NT   x1:34.99  
     1) Steve, Paul W 20                2) Lim, Nicholas 22               
     3) Bethlendy, Liam 18              4) Virgile, Connor P 21           
                  23.24       47.75 (24.51)     1:12.01 (24.26)     1:34.99 (22.98)
 10 Gannon University-LE  'C'                              NT   x1:35.15  
     1) Garich, Scotty S 21             2) Meisner, JT T 19               
     3) Morgan, Ian T 21                4) Werstler, Zachary B 18         
                  23.35       47.44 (24.09)     1:11.69 (24.25)     1:35.15 (23.46)
 11 Case Western Reserve Universit-OH  'D'                 NT   x1:35.80  
     1) Callithen, Nathan A 19          2) Fraiman, Elad 18               
     3) Maxian, Ondrej S 21             4) Merriman, David A 22           
                  24.12       48.82 (24.70)     1:12.51 (23.69)     1:35.80 (23.29)
 12 Grove City College-AM  'B'                             NT    1:36.24  
     1) Newhard, Mark D 22              2) Weinland, Josh G 19            
     3) Miller, Caleb J 19              4) Reynolds, Devin R 19           
                  24.66       47.77 (23.11)     1:13.03 (25.26)     1:36.24 (23.21)
 13 Grove City College-AM  'C'                             NT   x1:36.48  
     1) McCarthy, Nick H 18             2) Kraus, Tony J 19               
     3) Belack, Matt J 20               4) Pietroboni, Ashton J 20        
                  24.15       48.32 (24.17)     1:12.25 (23.93)     1:36.48 (24.23)
 14 University of Rochester-NI  'D'                        NT   x1:39.31  
     1) Schubert, Jon H 20              2) Alldritt, Samuel 18            
     3) Soxpollard, Noah K 20           4) Neale, Noah 18                 
                  24.11       48.53 (24.42)     1:13.57 (25.04)     1:39.31 (25.74)
 15 Grove City College-AM  'D'                             NT   x1:40.63  
     1) Holliday, Aj J 18               2) Rose, Nathan D 20              
     3) Davis, Jake T 18                4) Slate, Ben A 21                
                  25.95       52.59 (26.64)     1:17.82 (25.23)     1:40.63 (22.81)